Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zaga ve Beyaz Show (Bence berbat)

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar beyaz show'un vetereleri dışında izlenesi bi yanı yok ve beyaz bana göre çok yetersiz bi komedyen çok abuk olaylar oluyor programlarında.
Zaga denen programı arayanlara şaşırıyorum çünkü ne derseniz deyin adamın programının mantığı telefon edenleri rezil etme üzerine kurulmuş aynı zamanda konuklarınıda bence berbat bi program izlediğim nadir bölümler var onlarda da mutlaka konuklar sevmediğim insanlar oluyor o zaman onlarla dalga geçmesi hoşuma gidiyor bir yandan okan'a gıcık olsam da idare ediyoz anlamıyom ki Deniz Ski ne buldu o adamda.[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt beyaz'a bakıyorsunuz adama benziyor ama yanlış işi yapıyor oyunculuk yapsa yazılmışı oynasa çok daha başarılı olur ama okan bayülgen ağzıyla kuş tutsa bi baltaya sap olamıcak bi insan gel görki hayat böyle değil o orda milletle dalga geçiyor ve salla başını al maaşını yapıyor.Ne diyelim Allah türk halkına zeval vermesin ki onun gibilerde kendinin sevildiğini sansın.
Bana göre halk olarak çok zeki ve akıllı olmamıza rağmen kötüye prim yaptırıyoruz bi ben evleniyorum ne olduğunu öğrenmek için 30 dk seyrettim ve bi daha hiç izlemedim ancak izlenen bi yarışma ki akşam arkadaşlar o yarışmayı anlatıyor daha bilinçli olup bu tarz proglara prim vermemiz lazım![hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

Zaga çoğu zaman komik değildir ama bazen de öyle espriler tutturuyor ki..
Beyaz'dan ben de nefret ederim.. Aziz N.'nin bahsettiği kişiler oldukça bunlar daha çok prim yapar.Bknz: Şansa Dansa, Ben Evleniyorum , BBG , Hotel .. Bunlar yarışma programlarında aklıma ilk gelenler.. Dizilerden saymıyorum bile..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
444'lü tel yazıcaktım ama koç'u dandik bi otopüs firması almış.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaga'da Okan Bayülgen'in tek yaptığı milletle dalga geçmek, rencide etmek.Herkes kendine yapılmasını istemediği şeylere gülüyor o yüzden izlemiyorum.
Beyaz da artık eski tadını vermiyo, onu da bayağı uzun süredir izlemiyorum zaten.[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
bLaQ, 25 November 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Hem türkiyede piyano olmaz, dolayısıyla düşmez eha
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem +1

Okan Bayulgen'de Beyaz'da beni izleyin gülmekten kıçınıza yapacaksınız demiyorki.
Beyaz çıkarıyor konukları onlarla sohbet ediyor sorular soruyor ama konuklara bi espri patlatayım göt edeyim şunları demiyor amacıda o değil zaten.
Okan Bayulgende çok zeki bi insan.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...
Sosyal ağlarda paylaş

tabi kimse zorla beni izleyin demiyor ama o programların amacı da dediğiniz gibi ordakilerle muhabbet etmek değil amaç o olsa program tv'de yayınlanmaz yok diyolarsa halkımıza hizmet olsun reyting falan umrumuzda değil bu değerli hiç bi yerde yer almayan eğitici ve öğretici muhabbetleri halkımızda seyretsin diyolar herhalde nukem ve fistan'ın dediğine göre saygı duyarım.[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

zagayi da okan bayulgeni de destekliyorum. yillar yili ona buna yalakalik yapanlarin talkshowlarindan sonra batiyor gibi oluyor heralde herkese. gecenin bi vakti okan kusum sana hastayim deseler, bende suratina kapatirim telefonu.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi ki herkesin zevkleri farklıdır kimi sevecek kimi sevmeyecektir dojorel kuşum sana hastayım diyenin yüzüne kapasın ona da hak veririm ancak arıyo biri okan abi nasılsın diyo oda sananeeeeee diyo benim sorum konuklardan x kişiye diyo soramazsın diyo sorada zagalandın mı ne öle bişey diyo bunları yapmadığı zaman esprilerini genelde berbat olsa bile bazen kafası çalışıyor ve iyi espriler yapıyor.[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

Zaga nadiren komik eglenceli geçiyo mesela şu Davut Guloglu yla Amerikalı manken in katildigi programda kopmuştum ben davutun salakliklarina felan :)
Beyaz da aynen oyle bazen cok guzel oluyo. Izlenmelerinin en guzel sebebi hafta sonlari gosterilmeleri + gece yarisindan sonra olmasi. o saatte canlı canlı iyi oluyo.[hline]ben almiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bazen mi? yapmayin allakaskina..

adamin gelen kimseyi ezdigi yok, insanlar kendi ettikleri laflarla batiyorlar. dogru duzgun konusan, mantikli cevaplar verebilen adamlarla ugrasmiyor, ne konuk ne izleyici.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 01 December 2003 15:02 tarihinde demiş ki:
Zaga çoğu zaman komik değildir ama bazen de öyle espriler tutturuyor ki..
Beyaz'dan ben de nefret ederim.. Aziz N.'nin bahsettiği kişiler oldukça bunlar daha çok prim yapar.Bknz: Şansa Dansa, Ben Evleniyorum , BBG , Hotel .. Bunlar yarışma programlarında aklıma ilk gelenler.. Dizilerden saymıyorum bile..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
444'lü tel yazıcaktım ama koç'u dandik bi otopüs firması almış.

Bak şimdi senin yazını okuyunca aklıma geldi aziz nesinin çok bilinen ve hoş karşılanmayan bi lafı vardı neydi o türk halkının yüzde 90'ı salak mı ne öle bişiyler demişti dorusunu bilen varsa yazabilir mi?[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 02 December 2003 14:51 tarihinde demiş ki:
...
Tabi ki herkesin zevkleri farklıdır kimi sevecek kimi sevmeyecektir
...

O zaman bu topic'i açmanın anlam ve önemini anlatırsın bize.
bide deniz seki ne buluyor bu adamda demişsin cevabı kendin vermişsin
said:
hasansemre, 02 December 2003 14:51 tarihinde demiş ki:
Tabi ki herkesin zevkleri farklıdır kimi sevecek kimi sevmeyecektir
[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...

[Bu mesaj Fistan tarafından 02 December 2003 16:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru söylüyorsun bu topiği açmamın bi mantığı olmuyor sadece sevmiyenler veya beğenmiyenler bu topiği izleseydi o zaman bu topiğin mutlaka bi mantığı olucaktır.Ben böyle düşünüyorum bana göre deniz seki çok hoş bir bayan ancak sanırım biraz saf Okan Bayülgen ile beraber olduğu için bu düşünceye kapıldım bu da her zaman belirttiğim gibi benim düşüncem.[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 02 December 2003 16:15 tarihinde demiş ki:
deniz sekinin gercekte ne tur bir insan oldugunu hic birimiz bilemeyiz (tanimiyorsak) ve acikcasi okan bayulgeninde normalde nasil bir insan oldugunu bilemeyiz.
[hline]

Doğru her ikisinin kişiliklerinide bilemeyiz ama Okan Bayülgen için görünen köy kılavuz istemez diyebilirim.Tek bi konuşması vardı bu aslı Türk olmayıp da Türk görünen insanlara biraz yüklenmişti o hoşuma gitmişti.[hline]Her zaman her yerde en büyük Kartal
Sosyal ağlarda paylaş

M.Ali Erbil'i gerçekten seviyor ve başarılı buluyorum ama özel hayatından yansıyanlar pek iyi biri olduğunu göstermiyor ama en azından sevimli ancak Okan Bayülgen bana göre sevimsiz bir insan karşısında eğilip büküleni eziyor darma duman ediyor ama karşısına dimdik duran biri çıkınca adam yerine koyup üstüne gitmiyor belki korktuğundan belki de o yapıda insanları doğru bulduğundan bunu ben bilemem :) ama keşki bilsem.[hline]Her zaman her yerde en büyük Kartal
Sosyal ağlarda paylaş

popstar olayında yapılan benim hoşuma gidiyor belki insanları rencide ediyorlar ancak 100%100 haklılar.Ancak zaga programındaki olay bu popstardan biraz farklı karşısındaki insan ne bi yarışmaya gelmiş nede kötü bir amacı var tek derdi onlarla sohbet edebilmek ama daha 10. saniyede hakaret denebilecek şeyler işitip zagalandın denmeside hoş değil bence arayanlarda hatalı ne olacağını bilerek arıyorlar.[hline]Her zaman her yerde en büyük Kartal
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi sen kendince biseyleri savundugunu mu saniyorsun? Burda kimseye mal diyemezsin. Zaten savundugun seyin bastan ciddiye alinmayacagini bir yana birakiyorum, tanimadigin insanlara bu sekilde hitap etme hakkini nasil kendinde goruyorsun? Bisey biliyosan anlat, herkes istifade etsin. Mahalle agziyla ben bilirim, hepiniz malsinizla, anlamazsinizla, bir arpa boyu ilerleyemezsin.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...