Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden metallica deli olmak istiyorum

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

komik bi konu olmuş..
bence Metallica gibi bi grubun adını böyle yerlerde kirletmeyin.. neyin ne olduğunu öğrenin ondan sonra kullanırsın "metallica" ismini..

sert diilmiş piyasaymış falanmış filanmış.. bunlar komik şeyler
metallica dinleyenler hava atardı bi zamanlar metalciyim diye
sonra bi kısım büyüdü ben metallica dinlemiorum die hava atmaya başladı.. sonra onlara laf atıldı vsvsvs

bu böle gider bence bi parçası olmaya gerek yok
dinleyin beğenmiosanız geçin..
ama müzik bölümündeysek şu an.. ustalarada biraz saygı gösterin.. tabi zorunlu değilsiniz, ama sokağa da sıçmıosunuzdur mesela... (di mi ? )
Sosyal ağlarda paylaş

- ne tür müzik sewersin?
+ Metalciyim sıkısından.
- OO hangi grup en sewdiin?
+ MEtalika dinliorum züper.
- Hadi ya hangi şarkıları war mesela ben de netten cekıym?
+ Haa bak dur, bi Van var bi nating else matters war bi de şey wardı dur bulcam, hah en sonda Sen engır war emtvde izledıydım.

vs. vs.

Metallica dinliosan kralsın mantıgı yayıldı iice piyasa oldu ama hala bı metallica fanı olarak metallica rules, kim ne derse desın vazgecmem..[hline]Then they summoned me over to join in with them. To the dance of the dead
In to the circle of fire I followed them. In to the middle I was led
Sosyal ağlarda paylaş

kim nederse desin metallica load dan sonra ölü bence.load dan beri adam gibi bişeyler yapamiolar

load desen beş para etmez bi albüm
reload onun kopyası
garage güzel bi albüm ama yeni bişeyler üretmemişler.
SnM sonuçta çoğu grubun yaptığı eski parçalarını senfoni ile çalma geyiği.
st.anger söz etmeme gerek bile yok

black ten sonra adam lar tıkan mış kalmış.ama ben biliorum hep o lars ın bok yemesi ben sorarım ona...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UltraPsycho, 04 December 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
KoRn piyasa artık bence,sadece akor basıyolar müzik yapmıyolar :)[hline] Face your fears,
Live your dreams...
UltraPsycho

korn hakkında bişey bilmediğin ve ordan burdan duyduklarınla yorum yaptığını çok belli etmişsin... Bi kere müzik yapmanın farklı yolları vardır.."Akor basıyolar,müzik yapmıyolar" lafı çok saçma,ayrıca korn hiçbi zaman şarkılarında gitar sololarına yer vermedi..Müziği zamanla serleşti ama temeli hala aynıdır..

Bu arada korn 2-3 yıllık grup değildir resmi kuruluş yılları 1993 yani 10 yıldır olan bi grup.. Bi arkadaş 1995'te tanınmıyolardı diyo ama 1995 korn'un patlama yaptığı yıldır ve blind o zamanlar radyolarda ve MTV de dönüyodu...

lütfen bilmeden,sırf yorum yapmış olmak için yorum yapıp yalan yanlış şeylerle doldurmayın şu sayfaları..herkes herşeyi bilip onunla ilgili yorum yapmak zorunda diil!!!!!![hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Fragrant'a katılıyorum. Yine atıp tutanlar çoğalmaya başladı. Bilip bilmeden yorum yapmayın ya saçma tartışmalara sebebiyet vermeyin.
------------

Ya nedemek muzıgın ıcıne gireli. İlla senin grubu duyduktan sonramı muzıgın ıcıne gırmıs oluyo yani. Sen 2-3 yıl once duydun dıye o grup 2-3 yıldır mı bılınıyo yanı?. Heh Yine saçmalıyosun. Oldukca uzundur var olan bi gruptur KoRn. Fragrant'ın msjına diikatini çekerim Grubun en çok ses getirdigi yıllar olarak bılınıyor. Blind şarkısının o yıllarda Grubu meshur ettıgını bende bılırım. Olay oyle T-Shirt giymekle ibaret deil. Senin Bi grubu meshur oldugunu anlaman ıcın ılla uzerınde o gruplar ılgılı basılar olan t-shirtlermi gormen lazım yani?.

Ayrıcana herseyı bılen ınsan modelınde falan deılım ben sadece senın bılmedıgın seyler hakkında yorum yapman biraz sinirlendirdi.

said:
Eternal, 04 December 2003 22:09 tarihinde demiş ki:

Benim ne demek istedigimi sen anlamıyorsun sanırım muzigin içine gireli diyorum vak içine gireli henüz 2-3 yıl oldu..
1995 yılında korn dan haber olan kimler vardı..Giyiliyomuydu Korn un t-shirtleri boy boy.. ?
neyse tartışmıyorum..Herşey bilen insan modelinde cıkıpta geliyosun buraya..Yazdıgım post daki fikrimi anlayamıyosun..
Ben orda korn un kurulus tarihinimi vermek istedim..[hline]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- [b] Marit

-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

abi bu aralar metallica nın yanına pentagram'da eklendi...

bu 2 durubunda fanıolarak söylediğimde özenti damgası yemek çok koyuyo valla...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 06 December 2003 14:29 tarihinde demiş ki:
abi bu aralar metallica nın yanına pentagram'da eklendi...

bu 2 durubunda fanıolarak söylediğimde özenti damgası yemek çok koyuyo valla...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

Kim diyo olm sana özenti.Hiç rastlamadım :)[hline] Face your fears,
Live your dreams...
UltraPsycho
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...