Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş sevindi bu skora Sinan Engin güle güle yorum yaptı aynı şekilde Lucescu da öyle Lucescu berabere kalınan hiç bir maçtan sonra gülerek yorum yapmazdı belli ki sevinmiş Fenerbahçe kadıköy cehenneminde aslan kesiliyor bu doğru.
Güzel maçtı arşivime ekleyeceğim.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 30 November 2003 21:35 tarihinde demiş ki:
sergen'in futboluna laf etmem de, pvh ezer geçer frikikte.[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

gorduk[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

ya bi sergen'in attığı yerlere bakın, bir de pvh'nin. bir de kalecilere bakın. sonra gelin konuşun benle. azıcık da objektif olun ya.[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.

Sosyal ağlarda paylaş

yazının başlarında demiştim recep faktörünü

ayrıca sergen'in frikik'inin neresi özel olmuş onuda anlamadım, cordoba o topu yürüyerek tutardı

recep faktörü maçı berabere bitirdi resmen, neyse mantığım keşke fener kazansaydı diyordu ama içimden fener'in fark yemesi için dualar ediyordu[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

haha adamlara bak sergen'i daha iyi frikikci yapmislar , cidden futboldan hicbirsey anlamiyorsunuz oturup biraz istatistik falanda mi bakamiyorsunuz dicem kor musunuz dicem ama neyse dedim artik diyim bari :) , ha ?[hline]fizban, 29 October 2003 21:02 tarihinde demiş ki:
in apex we trust
Sosyal ağlarda paylaş

daverc,
şimdi sen bu yazdığınla bizi avutmaya mı çalışıyorsun onu kavrayamadım. :D
yani iyi kaleci olmasa, fener hiç bir zaman yenemez mi dedin, yoksa kendini mi avuttun 2 dakikada 8 sene şampiyon olamamanızdan dolayı.(8'di di mi?)[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 30 November 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
bu mu bizden 9 puan önde olan takım ? indirin bunu gençerbirliği gelsin.

bu mu yılların güzide takımı fenerbahçenin büyük taraftarı? beşiktaş ı "ulaşılmaz,yenilmez" olarak düşündüğünüzü bilmiyodum. teşekkür ediyorum bu sıfatları yakıştırdığın için fizban, bi beşiktaşlı olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

ehem frikik diyince birden aklıma bir şey geldi =)
bunu hatırlayan varmı
... alişen
... alişen
nası koydu ama
90 da Sergen
90 da Sergen
OOooOOoOOOoOo[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...