Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Beşiktaş

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
Ben, Galatasaray maçından sonra demişim ki:
neyse ya fb-bjk berabere kalacağı için gene bişey değişmeyecek
biliyorum ben bu işi ya..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 30 November 2003 21:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DuNgEoN, 30 November 2003 21:12 tarihinde demiş ki:
Recep sağolsun 2 tane attılar i$te.[hline]Jabba
[i]Sıfatlat ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..[/b]

evet recep'in maçı oldu..
Beşiktaş'ın o kadar da öcü bi takım olmadığı anlaşıldı..
Ligin en kötü takımından 3 fark yiyen takım karşısında ecel terleri döktü.. iki tane ölü toptan gol attı..
ama sonuçta recepte fenerin kalecisi yabancı bi adam deil..
takım olacaksan kalecin de iyi olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

BJK'ya yaradı bu.
of ya, of. cidden of yani. fener cidden iyi oynadı.
ayrıca hakeme para vermişiz galiba, bir ara bizim oyuncular biçer-döver gibilerdi. helal olsun dedim. :D[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

Sosyal ağlarda paylaş

tuncaya çıkartılması gereken sarı kartları toplasak heralde rahat 2 tane kırmızı kart ederdi bence hakem kart konusunda korkak davrandı atmosferden etkilendi bunun en büyük kanıtıda uzatmayı tam oynatmamasıydı bitsede şu stresten kurtulayım dercesine maçı bitirdi bu skor bjk yaradı yenebilirdik yenilebilirdik berabere kaldık namağlupluk gitmedi en azından.fener beklediğimden kat kat iyi çıktı tebrik ediyorum feneri[hline]Unutmayınki asıl olan Hayattır...
Hayatta Beşiktaş!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 30 November 2003 21:19 tarihinde demiş ki:
olan anadolusport akimlara oldu bize yaradi woohoo[hline]Silthanas, 30 November 2003 17:58 tarihinde GEORGE MICHAEL hakkinda demiş ki:
Ba$ka poster yoktu hem..
hem herifin(tam anlamiyla herif olmayabilir ama ) sesi de guzel niye ole diyonuz ki =))

artık malatya şampiyon olur lol :))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mayhem_, 30 November 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
Ligin en kötü takımından 3 fark yiyen takım karşısında ecel terleri döktü.. iki tane ölü toptan gol attı..

ne yanlış bi düşüncedir bu yaa.fenerbahçe yaa bu sonuçta, 3 byüklerden biri, yılların fenerbahçesi.o maçta 3 gol yedi diye burda da 6 mı yemesi gerekiyodu? saçma sapan şeyler söyleyip beşiktaş ı karalamaya çalışmayın ve kabullenin: EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarı ortada geçti. 2. yarı fener cidden iyi oynadı. hakem tırstı. fener'den rahat 4 oyuncu atılırdı. beşiktaş iyi oynamadı. recep cidden kötü oynadı. 2 takım da şanssızdı aslında. fener iyi oynadı ama bence maç BJK'nın hakkı, çünkü fener cidden çok sert oynadı. ha, ama onlar foul değilse, o zaman fener'in hakkıdır.[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

Sosyal ağlarda paylaş

said:
wicca, 30 November 2003 21:26 tarihinde demiş ki:
said:
_Mayhem_, 30 November 2003 21:14 tarihinde demiş ki:

ne yanlış bi düşüncedir bu yaa.fenerbahçe yaa bu sonuçta, 3 byüklerden biri, yılların fenerbahçesi.o maçta 3 gol yedi diye burda da 6 mı yemesi gerekiyodu? saçma sapan şeyler söyleyip beşiktaş ı karalamaya çalışmayın ve kabullenin: EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

tamam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 30 November 2003 21:23 tarihinde demiş ki:
bide maçın olayı Cordoba Degaj yapıcakken Tuncayın pandik atmasıydı bilmiom gördünüzmü eheh

Birde $ey vardı olum.Recep yere dü$tü hakem recepin kafaya vurdu bir$ey yok der gibi recepte hakemin köte pandik attı oda güzeldi..[hline]Jabba
[i]Sıfatlat ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...