Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divx Arşivi Yapacağım.Satın alma konusunda yardım!

WhiteRobe

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar daha önceleri kuzenimin aldığı divxleri yazıyordum ama o da bir yere kadar.Artık bazı listeler yapıyorum(30 filmlik veya 40 filmlik gerilim filmleri fln kategorilr şekilndde)ve bunları bazı bildiğim yerler soruyorum.Ama o herifler de toptan 30 cd almama rağmen annelerinin nikahlarını istiyorlar ve tüm filmleri bulabilme garantisi de vermiyorlar.Fakart şimdiye kadar adam gibi kaynakları internet bağlantısı olabilen işi bilen profosyonel bir adama rastlamadım.Halbuki herifin iyi bir net bağlantısıyla indiremetyeceği film yok neredeyse...İzmirde oturuyorum ve böyle bir arkadaşın müşterisi olabilirim....Böyle bir yer biliyorsanız lütfen beni haberdar edin...Yakında en iyi film listeleri oluşturmak için de threadler açacağım ama isterseniz burdan da başlatabiliriz....
Saygılarla..
Sosyal ağlarda paylaş

www.geocities.com/krosun/Divx.xls
Bu adresten listeyi download edebilirsin (sağ tık, save target as) . Tanesi 1.5 milyona satıyorum. Princo veya nortech cd'lere yazmaktayım. Sayıya göre indirim yapılabilir. Özel mesaj at bi şekilde anlaşırız zaten... İstanbul'dayım ancak kargoyla hallederiz tabi istersen.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Izmırdemı oturuyorsun?Balcovaya gıt Ata caddesınden yukarı cık merak etme kıme sorsan gosterırler :) yukarı cıkarcıkmaz sakarya caddesı denır o yola 2 durak gıt gıderken sag tarafından kucuk sarı bır ınternet cafe goruceksın adı Eternıty ınternet cafe ıcerı gır sımdı karsında oturan adamın adı Oldu uzun saclı kısa bır adam ıstedıgın kadar fılm var onda ceker sana benı Marshal yolladı dersen ındırım yapıcaktır anca bu kadar yardım yapabılırım :)[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

Sabo ben devamlı laışveriş yapacağım için kargo olayı pek pratik olmaz.
Balçovada dediğin yeri bulmam biraz zor olur ama sağolasın yinede en iyi fikir sende eminsin değilmni yani pek biinmeyen filmler isticem .Bir de eski filmde bol pscyho 1960 fln yane herif öyleyse tamatdır
Cevaplarınız için saolun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...