Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve... Helloween Türkiyede!

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Lay lay lay...
Ley ley ley.
TEY TEY BABALAR TEY TEY!
Ahahahaha. Görmemişim bu topiği. Süper. Bi hayır sahibi biletixe çıkar çıkmaz haber verse ne güzel olur.(edit: Allahın salaa. Çıkmış ya işte :P)[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 17 October 2003 15:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben gidicem ya afişte falan belirtmediğine göre atlarız zıplarız hoplarız yaparız bi şeyler![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar şimdi şöle bir duygu bombardımanı yazısı yazmak gerekirse(ki bi ara Toto yu getireceğini açıklayıp sonra konseri patlatan RTN ile yaşadıım hayal kırıklıı bir kenarda dursun) Bu olayın benim için önemini biraz olsun yansıtayım dedim.

Sene 93 ben daha yeni yeni 18 ime basmış vede kendi başıma bi işlerle uğraşmanın tadına varır vaziyetteyken hayatımda hiç beklemediim bir olay gerçekleşmişti. O vakitlerde Metallica daha cıvımamış bildiiniz o çoşturan müziklerini yapıyorkene ben daha sivilceli bir 18 yaş heavy metalcisi olarak bir dumur yaşamıştım o dönemde benim için hayatımda say desen ilk beşte sayabileceğim gruplardan bir tanesi bildiğiniz üzere Türkiyeye gelmişti. İzmirden kalkıp giyinip kuşanıp iki üç hafta saçları iyice dağıttıktan sonra konsere gitmiştik. Benim için ilkleri büyüktü. Birincisi hayatımda ilk defa bir stadyum konseri seyredecektim, ikincisi hayatımda ilk defa arkadaşlarım ile bir arada çoşkumu paylaşacaktım, üçüncüsü ise hayatımda ilk defa 60bin kişiyi bir arada görebilecektim. Tabi bunların bir kısmından habersiz olarak İzmirden Stüdyo Ümit in düzenlediği 5 otobüslük tura zıplamış vede yine ilk defa göreceğim İstanbula yollanmışken kendi kendime sormuştum acaca bir daha denk gelirde böyle büyük bir grubu izleyebilirmiyim diye.
O günden bugüne bir sürü grup izledim bir sürü konsere gittim hem Türkiyede hem Yurt dışında. Ancak kendimden eminimki bazı grupların yerini hiçbir şey tutmuyor. İşte Helloweende o dönemimden kalma izlemeyi hep arzuladığım gerçekten açlığını duyduğum bir gruptur.

Bu gün Helloween şöyledir böyledir gruptan birileri ayrılmış yerine başkaları gelmiştir ancak, Helloween hep Helloween olmaya devam edebilmiş gruplardan bir tanesidirde. En azından gönlümde öyledir ve ismi aklıma Dr. Stein çalarken kol kola dansetme eylemi getirmeye yeten bir gruptur. Dolayısı ile belki bugün bir daha o 93 yılı coşkusunu yaşayamayabiliriz ama aslında o günün çoşkusu benim içimdedir ve karşımda Helloween oldukça mekan zaman farketmemektedir.

Son olarakta bir çpğunuz bu fikri çoşkuyu benle paylaşmayabilir ama bir çoğunuz muhtemelen Keeper II albümünü çıktığı gibi ele geçirme, onu ilk keşfetme zevkinide yaşamamıştır bundan dolayı en azından bu sefer bir birlikte gidelimde eski usul bi Heavy Metal eğlencesi yapalım şöyle hep beraber " Haaapy Haaapy Helloween" diye çığıraraktan.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

batilc ile bende warız arkdaşalar kapıda ağlamamız altımaza etmemiz gerekse bile gelicez![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Valla konserlerde kendinden geçip salonu yıkan bir adam olarak üstüne birde Helloween manyağı olarak mekanın hiçbir önemi olmadıını düşünüyorum.

(en son Blind Guardianda benim İzmir tayfası cümleten gelmiştide 30 kişi kadar bi arada zıplıyorduk)[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

dun aksam nete girmeyince bugun okulda ogrendim...

en icten kufurlerimi iletiyorum yetkililere...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...