Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nuri Alço Strikes Back!!!

Denth

Öne çıkan mesajlar

Efsane geri döndü, sayın seyirciler!!!

Turkcell reklamlarını sonlandırmak için bundan daha iyi bir kötü adam olmazdı. Sanatçı(!)nın yakın hayranları heyecanla, Baba nın hedef olarak Özgür Çocuğu mu, Özgür Kızı mı seçeceğini, onları kendi yöntemleriyle ağına düşürüp, eski performansını yakalayıp yakalayamayacağını, yeni çıkacak olan reklam CD'sine Üstadın daha önce defalarca denenmiş taktikleri yüzünden 16+ yaş sınırlaması getirilip getirilmeyeceğini öğrenmek için bekliyor.

Bizi izlemeye devam edin, hep Nuri Alçoyla kalın :)[hline]Tonyukuk/Tunç Bilek/Melek/Ajda
Wizard/Paladin/Cleric/Minstrel
The Hun/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

Estağfırıldak, ben de pekzel bir şahıs olmama rağmen Üstadın bir molekülü olamam, münasip yerlerine su bilem dökemem.

Bende sizi heyecanla ve zevkle(!) takip eden bir hayranınızım. Özellikle gençlere verdiğiniz öğütler, yaptığınız aplalık takdire şayan.

Nerde olduğuma gelince ben her zamanki yerlerde, hep aynı şeyleri yapıyorum. Sitenize arada bakmama rağmen, mesaj atmaya tenezzül etmiyorum (o kadar aşşağılık bir site yani veyahut o kadar da tembelim ki!)

Kısa kesersek her gün en az 1 kez forumdaki msglara bakiyorum, ama mesaj atmıyorum. İnanmayan karakediye açsın sorsun en son ne zaman ne kadar süreyle log olmuşum :P

Herkese selamlar :)[hline]Tonyukuk/Tunç Bilek/Melek/Ajda
Wizard/Paladin/Cleric/Minstrel
The Hun/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...