Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.A.L'da Duman Konseri

Tarist

Öne çıkan mesajlar

ben de aynı sorunun cevabını merak ediyodum cevat meğersem öle deilmiş

benim ark bunların bi dernek war adk onun başkanı .. konserle alakaları war. bana dediği şu: 5 milyonluk bilet alanların kal kimliklerine bakçaklarmış
kimlik göstererek girebilion yane o biletlerle[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 28 Ocak 2003 18:04 tarihinde demiş ki:
ben de aynı sorunun cevabını merak ediyodum cevat meğersem öle deilmiş

benim ark bunların bi dernek war adk onun başkanı .. konserle alakaları war. bana dediği şu: 5 milyonluk bilet alanların kal kimliklerine bakçaklarmış
kimlik göstererek girebilion yane o biletlerle[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.

bende yok ki öyle bişey? :) 7.5 milyon bayılmıycam heralde..KAL'lıyım huleaayyn![hline]all i want to do is live..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 25 Ocak 2003 11:08 tarihinde demiş ki:
Abi nası geçti o konser.. izmirdekinde çile bülbülü ve müslüm parçası 1-2 tane.. bi kaç türkü fln !!
ne bu ya bidaha nah gideirm.. bide biletler 12.5 YUH
dikkat edin.. sonra çile çile die bağıran tiplerin arasında....[hline]Join Today Get 2 Free Human Slaves!

bence gayette güzeldi konser[hline]www.hayalkent.net/freestyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 Ocak 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
onlar başka bi yerde daha önce olan duman konserinden bahsediyorlar[hline]nukbasliklikiz, 25 Ocak 2003 18:03 tarihinde demiş ki:
silin o goril i

sonunda düzgün okuyan bi allahın kulu çıkmış

warmı be gelecekten geldim bundan sonra bütün olacak konserlere önceden nası geçtiini anlatıcam :rock:[hline]www.hayalkent.net/freestyle
Sosyal ağlarda paylaş

güzeldi walla..
spor salonunun bu kdr iyi olacağını tahmin etmezdim..
ilaç almamdan dolayı içemememe rağmen gayet güzel zıpladım tepindim rahatladım..
kal rulz :)
bgm'dekiyle karşılaştırırsak:
eksi : çokk havasızdı
artı : koltuk olmadıı için istediin gibi tepiniyodun düşmeden..[hline]all i want to do is live..
Sosyal ağlarda paylaş

konser boyunca iki mont bi şemsiye bi de çantayla durma zorunluluğunda oldum
hey allam ya ..
en iyi konser bile olsa o şekilde nası zewk alırdım siz düşünün artık
herşeye rağmen idare ettiler[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

yaa ben jockerdim her tarafdaydım ama belinde turuncu hazırkart bel çantalı, boynunda sallahah kırmızı kokartlı birini gördüysen (ki bu şahsiyet mavi kot üzerine gri sweatshirt giymişdi) aha o benim işte[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...