Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karşı cinsin ilk Neresine bakarsınız?

3goiSt

Öne çıkan mesajlar

said:
EagleEye, 29 November 2003 19:17 tarihinde demiş ki:
babacum en büyük sazanı sen tuttun sanırım forumda eheha yarıldım

saat olmuş 3.00 milleti eğlendirmişiz işte .. :)

lezbiyen ,homoseksuel olayını bi' ara konuşuruz .. var mı tanıdığınız ? Aranıyor ..
[hline]Novice Civil Engineer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 29 November 2003 15:21 tarihinde demiş ki:
bir bayanın "amanın o nedir öyle" diye dönüp bakmamı sağlayacak kısımları önden gördüyasem yüzü arkadan gördüysem bacakları olur
"amanın hastası oldum böyle bir varlık insan olamaz" demem için de koyun gibi melül melül değil de derinlere (ruhuma kadar) bakan gözlerinin olması ve muhabbetinin tadından yenmemesi yeterde artar bile

aynen.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak yüzüne sonra endamına eğer sonuçlar olumlu ise yüzündeki ifadeye yani kızgerçekten hoşsa ulan s.ttir et zaten şafak 78 şubatta gidiyorum diiyip vazgeçiyorum :) asker olmak kötü birşey yaa insanı eziyor zaten millet nerden anlıyosa anlıyor asker olduğumu deli oluyorum[hline]Nizamiyeden girdim içeri salla kolları çek dizleri
Siyah siyah siyah bereliiiii
Sosyal ağlarda paylaş

Dişlerine bakarım sigara içtiğini farkedersem direk yanından uzaklaşırım... Birde kendine yeterince ve ABARTI derecede olmadan bakımlı olup olmadığına bakarım ellerine tırnaklarına falan manikür pedikür falan yaptırıomu falan die...Birde pazartesi günü asker olacağım için son 3 aydır hiç bi yerlerine bakasım gelmio nası olsa tam elde edince kaybedicez :)[hline]Ya hocam yaktır şuna bi malbora...
Akciğer (Beyin'e)

XÆ®ø fâ®ß®Ìght

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 30 November 2003 12:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 29 November 2003 21:35 tarihinde demiş ki:
abisine bakarım önce:D

lol[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
sap geldim sap gidicem...
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

bir mekanda oturuyorsak (kızın karsı masada oldugunu farz edelim) önce gözlerine sonra yuzune,tuvalete gitmak icin kaltıgında vucud hatlarına ve ozellikle kalcasına:-) bakarım.mekandan cıkarkende eger kriterlerime uyuyorsa aptal aptal dalıp giderim.etkisinden ancak kız arkadasımın kızgın bakısları kurtarabilir:D.

tecrubeyle sabittir:)sevgilinizle cafeye giderseniz,diger kızlar sizi acayip keserler.erkek arkadaslarınızla giderseniz hicbiri yuzunuze bakmaz...[hline]Unutmayın hikayeler ikiye ayrılır;gerçek olanlar ve gerçek olması gerekenler...
Sosyal ağlarda paylaş

Direk vücudunun genel hatlarına. Vücudunun hatları keskin boyda ideal olsun tamamdır. Sonra yüzüne bakarım o da bakılabilecek kadar olsun taamdır[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 30 November 2003 15:27 tarihinde demiş ki:
said:

3.dier org.lar

Haha çok güldüm yaa[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

göz derken ben şahsen rengini kastetmiştim lol... neresine bakarsınızıda fizik olarak düşündüm, huylardan hiç bahsetmedim[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
sap geldim sap gidicem...
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
Sosyal ağlarda paylaş

içine bakarım ben direk...

yanımda neşter taşırım böyle durumlar için hemen çekerim neşteri göğüsten açmaya başlarım şöle akcipğer ve kalbine bakarım sonra karaciğer ve böbreklere

ilk olarak buralarına bakarım işte[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...