Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karşı cinsin ilk Neresine bakarsınız?

3goiSt

Öne çıkan mesajlar

said:
BabacumMostors, 29 November 2003 03:32 tarihinde demiş ki:
güzlelim senin kafan karışmış sanırm

ben bu yolu kendim seçtim ve neden seçtiğimi de biliyordum
hem şu anda çok mutluyum allah bozmasın erkeklerle bulamadığım mutluluğu bayanlarda buldum

gidin cinsel tercihinizi değiştirin demiyorum nasıl mutlu oluyorsanız öyle yaşayın diyorum sonucunda hepiniz birer bireysiniz ve hepinizin seçme hakkı var hatta bir şarkı vardır

Fatboy Slim - Weapon of Choise

ama nere kadar seçebilrisiniz işte bu sizin vicdanınıza ve düşüncelerinize kalmış[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilere de uzun kuplardan istiyom...

işte ,neden seçtiğini merak ediyorum ... ayrıca sorulara cevap vermek isteyen yok sanırım ...

özellikle şu ikisine :
Düşünceler ,duyguları alt edebilir mi ? ya da düşünceler ,duyguları maskeleyebilir mi ?Hissettiklerin bir tur oyun mu ;tümü sadece kendini kandırmandan ibaret olabilir mi ?

ve Homoseksuellik ,lezbiyenlik ,aseksuellik(=bunlar toplu olarak nasıl adlandırılıyo onu da merak ediyorum) sizce bi' hastalık mı ,davranış bozukluğu mu yoksa hayatımızda vereceğimiz kararlardan ,hayatımızdaki tercihlerden biri mi ? ....
[hline]Novice Civil Engineer

[Bu mesaj odchu tarafından 29 November 2003 13:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İpneleri sevmem, lezbiyenleri hiç sevmem, babacumu ise daha bi hiç sevmem. Zaten Hollanda'ya gittiğimde benimle karşılaşma gafletinde bulunmuştu, kadın madın anlamadan bi güzek dayağımı yemişti sapık şey... Yanımdaki kadına sarkanı erkek olmuş kadın olmuş dinlemeden tepelerim...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 29 November 2003 13:04 tarihinde demiş ki:
İpneleri sevmem, lezbiyenleri hiç sevmem, babacumu ise daha bi hiç sevmem. Zaten Hollanda'ya gittiğimde benimle karşılaşma gafletinde bulunmuştu, kadın madın anlamadan bi güzek dayağımı yemişti sapık şey... Yanımdaki kadına sarkanı erkek olmuş kadın olmuş dinlemeden tepelerim...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

babacum amı yaptı neğer ona dayak attıysan ellerina sağlık az bile o şerefsize...[hline]ultrAslan Heryerde Paticikte bile :))

www.ANTiKARTAL.net

Sosyal ağlarda paylaş

Norak iki dakka dur yaa... neyse fedocum biz yaptık yapacağımızı

eh aile albümünde görbilceseğiniz gibi saplı, sakallı bildiğiniz yurdum erkeğiyim

önerim aile albümünde herkeşlerin resimlerinize bir tur bakmanız sonra şakalara kurban gitmeyin malum bir sürü şakacı var forumlarda[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

odchu
yukarıda rolünü oynadığım kişi gerçketende var hollandada yaşıyor babamın arkadaşının kızı hatta ve evet bir bayanla şu anda evli ve çok mutlu kendimi onun yerine koyarak rolümü oynadım

sorularına gelince
Düşünceler ,duyguları alt edebilir mi ? ya da düşünceler ,duyguları maskeleyebilir mi ?Hissettiklerin bir tur oyun mu ;tümü sadece kendini kandırmandan ibaret olabilir mi ?

düşünceler duygukları bariz şekilde alt ediyor, rolünü oynadığım kişi hayatı boyunca kimseden çekmedi erkeklerden çektiği kadar ve bu onu önce ruhsal çökünmtüye oradan da bir çıkış yolu aramaya yöneltti bu dönemlerde ailesi onu önce belçikaya gönderdi oradan hollandaya geçti, lezbiyen bir bayanla tanıştı 5 yıldır tanışıklıkları var 3 yıldır evliler diye biliyorum ve şu anda çok mutlu

ve Homoseksuellik ,lezbiyenlik ,aseksuellik(=bunlar toplu olarak nasıl adlandırılıyo onu da merak ediyorum) sizce bi' hastalık mı ,davranış bozukluğu mu yoksa hayatımızda vereceğimiz kararlardan ,hayatımızdaki tercihlerden biri mi ? ....

hormonal dengesizlik ve ruhsal çöküntü sonucu meydana gelen rahatsızlıklar olarak tıp literatüründe geçer ben de kabul ederim gerçekten de böyledir daha doğrusu tecrübelerim sonucunda ben literatürle aynı sonuca çıktım ama illaki istisnalar varmıdır? bence vardır

bu kadar emin yazdım bunları çünkü bu tür insanlarla tanıştım ve ben de aynı soruları sormuştum
umarım bu cevaplar yeterlidir[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

ahah keklendim ,kullanıldım .. bi' kız beni kullandı .. *!yatakta sevinçle zıplamaya başlar*
eheHhh .. :) .. cidden atlamışız ..resimlere bakmıştım(=kızları ezberlemiştim şu var şu var diye :D ) ,tanıdık da geliyodu nick ya salla dedim ben soracam zaten öyle de olsa olmasa da ..

bi kaç kişiye homoseksuellik vbleri bir tür rahatsızlık deyince "Ne yani hasta mı onlar ,sen ne biçim insansın ;hoşgörüden uzaksın .." gibi cevaplar aldığım oldu .. bu kadar emin konuşabilmelerine rağmen ,kendileri de kesin yargılarda bulunamıyolardı .. bu tür bi' cevapla da kimin hoşgörü sahibi olduğu belli oluyo zaten.

ayrıca iyi bi' cevap babacum ..[hline]Novice Civil Engineer
Sosyal ağlarda paylaş

eywallah

şimdi esas konumuza geri dönebiliriz

bir bayanın "amanın o nedir öyle" diye dönüp bakmamı sağlayacak kısımları önden gördüyasem yüzü arkadan gördüysem bacakları olur

"amanın hastası oldum böyle bir varlık insan olamaz" demem için de koyun gibi melül melül değil de derinlere (ruhuma kadar) bakan gözlerinin olması ve muhabbetinin tadından yenmemesi yeterde artar bile

*!I am the fallen and you are what my sins enclosed...*[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Sosyal ağlarda paylaş

eskiden olsa gözlerine , davranışlarına bakardım derdim.
Neye nasıl cevap verdiğine bakardım. Zeka ürünü sözlerine dikkat ederdim...

şimdi ise afedersiniz ama poposuna* bakıyorum yani.
(* anlaşıldığı gibi değişiklik burada yapılmıştır eheeheh)[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-

[Bu mesaj Head tarafından 29 November 2003 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...