Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karşı cinsin ilk Neresine bakarsınız?

3goiSt

Öne çıkan mesajlar

bir erkegin once yuzune bakarim, yuzunde gozlerine, bakislarina, agzina, gulusune. Bakmakla beraber duymak da cok onemli, ses tonu yani, konusmasi
vucut olarak da kendim cok kisa olmama ragmen boyuna bakarim, ince uzun olmasi tercih sebebi, yuruyusune bakarim, hareketlerine bakarim, boole iste
edit: cok onemli bi nokta da koku tabi ki, yani her gun jilet gibi sinekkaydi trasli bakimli olmasi beklenmez kimsenin ama temiz olmasi cok onemli

[Bu mesaj edi tarafından 29 November 2003 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bır erkek olarak kızda ...

*gozlere alakalı olarak bakıslara bakıslarakı anlamlara mumkunse farklı olaylara bakıslarıyla verdıgı tepkılere ...

*dudaklara ve yıne farklı olaylara verdıgı dudak mımıklerıne ...

*guzellık olarak ortalama olmasına sadece bana hos geldıne ınandıgım bır eklı olmasına ...

*cok zayıf yada sısman olmayan uzun yada kısa olmayan orta karar saglıklı bır bunyesı olmasını ısterım ...

*kendımce dusunup "ben bunla evlensem aradan 30 sene gecse bu gozlere bakıp hala senı sevıyorum" dıyebılırmıyım yada olum dosegınde olsam "bu hayatı senle tukettıgım ıcın cok mutluyum" dıyebılırmıyım dıye kafada bır tartarım (ılk ıntıba ılk bakıs goz dudak mımık vs seylerın verdıgı olası karakter tahlılı olasılıkları ıcınde yukarda saydıklarımın bulunma olasılıgı bana yeterlıdır )...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
ölümüne TURK
Aranel Lúinwë
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer fiziği güzel değilse gözlerine bakarım:)
aslında iç güzelliği önemlidir masumiyet sevgi şevkat felan.. blaa bllaaaaaa ..vs. tız mız. tık tas. tak tirinom. burayada ufak yazıyorum böyle neden bilmem ama bu kadar iyi niyetli açılmış bir başlık olmadığını düşünüyorum bu başlığın nedense. ayrıca arkadaşlarında pek cesur davranıp doğruları yazmadığı gibi bir düşüncemde yok değil dersem yalan olmaz.birbirimizi kandırmayalım iç güzelliği falan diye. insanlar zahire göre hükmederler. kimse dış görünüşünü beğenmediği birisiyle beraber olmaz.bi sürü inkar eden çıkıcak bunu:) onuda biliyorum . yok sevgi felam aşk dicekler. ama derimki arkadaşlar süper kitaplar var bu konularla alakalı açınız okuyunuz:) [hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

dur sana 3 cü şoku da hemen söyliim güzelim, ben hem feministim hem ben bayanlardan hoşlanıyorum... Hollanda'da bayan bayana ilişkilere öyle kötü gözle bakmıyorlar[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

aman öğrensin ya
cihangirde çok görecek benim gibileri sonra "aa ablalara bak dudak dudağa öpüşüyorlar" diye dumur olmasın yavrucak

gel buraya redlight dstrict i bi gezdiriim[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 29 November 2003 02:28 tarihinde demiş ki:
aman öğrensin ya
cihangirde çok görecek benim gibileri sonra "aa ablalara bak dudak dudağa öpüşüyorlar" diye dumur olmasın yavrucak

gel buraya redlight dstrict i bi gezdiriim[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gerçekleri yazıyorum bir kızdan hoşlanmam için 1.80 boy ve kızın angelina julie ye benzemesi gerekmektedir :-P
Sonra zeki olması gerekmektedir. Son olarakta eğer FPS oynayabiliyorsa (ut2003 tercihimdiir quake3 de olabilir) taparım valla :)
Şu oyun meselesinin olayı sırf zevklerimizin uyuşması değil kızın bireysel becerilerini de bana göstermiş olur. anlamayan varsa detaylı bir açıklama yapabilirim.[hline]NO PAIN NO GAIN

[Bu mesaj Jaan tarafından 29 November 2003 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 29 November 2003 02:31 tarihinde demiş ki:
Evet gerçekleri yazıyorum bir kızdan hoşlanmam için 1.80 boy ve kızın angelina julie ye benzemesi gerekmektedir :-P
Sonra zeki olması gerekmektedir. Son olarakta eğer FPS oynayabiliyorsa (ut2003 tercihimdiir quake3 de olabilir) taparım valla :)
Şu oyun meselesinin olayı sırf zevklerimizin uyuşması değil kızın bireysel becerilerini de bana göstermiş olur. anlamayan varsa detaylı bir açıklama yapabilirim.[hline]NO PAIN NO GAIN

[Bu mesaj Jaan tarafından 29 November 2003 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]

quake serisi çok zor be hadi mayın tarlası olsa neyse eh[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...