Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne ve Baba

UltraPsycho

Öne çıkan mesajlar

eskiden de sorarlardı
annemle babam yanımda olduğu için ne desem diğeri alınırdı
ağlardım bende.

bugün anneminde kendi özel hayatı var
babamın da.

ikisi de geziyor.
bunu acısını en çok kim çekiyor biliyor musunuz?
ben.
össye hazırlanıyorum bu sene.
aile desteği diye bir şey yok.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

Yani sana destek olmuyorlar mı? Kendi hallerinde gidiyorlar ve sana "ne halin varsa gör" tavrını mı takınıyorlar. Eğer durum böyleyse yuh derim... Yanlış anladıysam düzeltirsin.

Şimdi birkaç laf daha ederdim ama bayağı tartışma açar o yüzden susuyorum (şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

babamla annem ben 2 yaşındayken fln ayrılmışlar
tabi o zmn sormamışlar bana kimle kalırsın diye ama anneme vermişler ii ki. hiç bi zaman da ezikliğini yaşamadım nedense hatta hep çok sevdim bu işi. Ne bilim böle küçükken arkadaşlarım babasından fln korkardı ama benim babamla ilişkim farklıydı zaten ne yapsam kızamazdı bana hehe. Yada bi arkadaşın babası işten döner o da eve akşam yemeğine gitmek zorunda kalırdı. Baba kavramı ağır bişi bana gelmez. Ben direk annemle kalırdım ve öyle de yapıyorum.
Sonuçta baba erkek olduğundan hayatta çok daha kolay sosyal ilişkiler içinde bulunabiliyo ama anneler türkiye de bu konuda mağdur olabiliyo. Annem çalışıyo olmasa yapayalnız olabilirdi benden ve abimden başka kimsesi olmayabilirdi anca konukomşı fln. ama baba tam tersine gayet sosyal olabilir, kendine bi eş bulması daha kolay yani daha az yalnızlık çeker i
annemle kalırdım[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mino, 29 November 2003 22:14 tarihinde demiş ki:
Yani sana destek olmuyorlar mı? Kendi hallerinde gidiyorlar ve sana "ne halin varsa gör" tavrını mı takınıyorlar. Eğer durum böyleyse yuh derim... Yanlış anladıysam düzeltirsin.

Şimdi birkaç laf daha ederdim ama bayağı tartışma açar o yüzden susuyorum (şimdilik)

bazen 2 gün boyunca görmediğim oluyor kendilerini.
zaten babam beni okula bırakmasa onu göreceğim yok.
annemde geç gelio
uyumuş oluyorum o vakitlerde.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

3 yaşındayken ayrıldılar bu sene ocak ayında annem haziran ayında babam öldü. annemi fazla tanımıyodum zaten 2 haftada bir haftasonları bazen görürdüm. Babam ölünce çok mutlu oldum aslında bir çok kez ben öldürmek istemiştim şimdi öldü ve hiç üzülmüyom kendi adıma seviniyom. Soruya gelince eğer çok küçükken 3 yaşındayken sorsalardı annem derdim şimdi sorsalardı halam derdim çünkü annem yaşasaydı onun düzenine kurallarına uyacam derken aramız çok kötü olurdu kesin. şimdi halamla yaşıyom yaşamım tek kelimeyle "düzenli" oldu. eskisinden daha iyi hissediyom ayrıca.[hline]I live between 3 simple, radiation producing, places: PC, WC and TV.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...