Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok kısa bişi sorcam.. (a.k.a akıl danışma)

quamor

Öne çıkan mesajlar

ya şimdi bi kız var çıkıyo gibi bişeyiz ancak kız 16 sında 4 ay sonra idi heralde 17 olcak ben ise 19 umu yeni bitirdim . şimdi bu durumda "sübyanci" kelimesi benim içinde geçerli olurmu? alay konusu olmak istemiyorum fırlama arkadaşlarin arasinda ..
Yani diger normal kiz arkadaslarimin bana o gozle bakmasi aslında daha onemli (yani aralarinda subyanci felan diye bahsimin gecmesi). itibar kaybedermiyim ne olur? bi el atalim size zahmet..[hline]ben almiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

harbi yaa bi liselide ben bulsam.. diom arada bi kaç lisenin kapısına çıkışına takılsam fln...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Grafiker® :hrr:
Ben:Büyücü abartma bu güzel patikada başımıza ne gelebilirki?..
DM: Dragonmax üstünde bir geçit açıldı
Ben:Höyk!?
DM: Dragonmax kafana ejderha zıçtı öldün...
Sosyal ağlarda paylaş

ne var yani kız italyaya gitmeseydi benim de 88 li bir sevgilim olacaktı ama şans işte lanetliyim ya...

bi de;
-kız vardır senden 1 yaş küçüktür ama 6 yaş küçük durur
-kız vardır senden 4 yaş küçüktür yaşıtın durur...

ben ikinci seçeneği tercih ederim...[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

2003-1994=9 hesaplıyorum ben...
yanlış mı hesaplıyorum?

bu konuda bi açıklama yapmazsan affına sığınarak sana sübyancı ya da başka bişey dicem...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 29 November 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
2003-1994=9 hesaplıyorum ben...
yanlış mı hesaplıyorum?

bu konuda bi açıklama yapmazsan affına sığınarak sana sübyancı ya da başka bişey dicem...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

Al işte direk sübyancı diyo gönül bu seviyorum işte var mı diyeceğin seviyorum işte varmı diyeceğin.. Seviyorum uleaaynnn..
Sosyal ağlarda paylaş

aha bi cümle söylüom
yalnız birey güçlü bireydir.

boşver napçan kızlarla çıkıp evde bilgisayarın yok mu git pc oyna müzik dinle kitap oku :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...