Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica Yeni Bascısını bulmuş...

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Valla ben Fade to black, Nothing Else Matters yada Unforgiven yerine My Friend of Misery, Hero of the Day, Low Man's Lyric dinleyen biri olarak Reload albümüne kötü diyen metallica severleri kınıyorum hemde şiddetle.

Tarkan'ın 2. albümünün kasedini gece gündüz dinleyerek bozan biri olarak en çok dinlediğim 2. kasettir ve kaset bozulmasın diye imana gelip mp3'lerini indirmişimdir.

3. sırada büyük ihtimalle Norah Jones olcak eğer kasedini alırsam hehehe.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece Low Man's Lyric ReLoad'da!! :Pp

Çok yönlü müzik dinlemek iyidir; sonuçta Metallica, ardından Tarkan bana abuk geliyo ama bende art arda Korn ve Cranberries dinleyebiliyorum. Tek bi müzik türüne bağlı olmamak hoşuma gidiyo.

Ne alaka ya hehe :)

Müzik bölümünde 24.02.2003'ten beri yazılanları arayıp daha açılmamış diye bu konulu topici açmıştım meğer Konu Dışı'na açılmış.

Adamın çalış tarzı çok hoşuma gitti ya, elemanların söyledikleri doğru: "Biz sadece yeni bir basçı bulmak istemedik, biz dördümüzden biri olacak bir eleman bulmak istedik." Ve bulmuşlar da.

Biri buraya yazmış hangi dayanakla bilmiyorum ama ona katılıyorum, neden bahsediyo lan bu derseniz şu metallica asla eskisi gibi olamaz konusu ki Lars Ulrich'te 1987'de tam olarak bunu söylemişti.

Bu arada adam gözlük takmı bunlar iyice yaşlanmış diyenlere: Noodles'ta gözlüklü, Offspring bu işe yaşlı başlamıştı herhalde..

;)[hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...