Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lakers - san antonio spurs

sabonis

Öne çıkan mesajlar

ben de 10 dakika kala bıraktım, 30 sayı fark vardı.
iyi yine 16'yla bitmiş.
herhalde son 10 dk'de yedekler oynamıştır,zaten ben bıraktığımda yedekler oynuyordu.[hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
bide soole dusun abi. kizlar beyinsizmi ki
karpuz, 26 November 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
--
RamsesII, 28 November 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
ben cinselliği özgürce yaşayamayan Türk gençliğinin sesiyim!
Sosyal ağlarda paylaş

Aranızda prof basketbol oyuncuları bilirler.Bi takıma geldiğinizde takım ne kadar süper olursa olsun.Bireysel yetenekleri ne kadar süper olursa olsun.İlk maçlarda zorluk çekersiniz.
Ama maç yaptıkça düşüncelerinizi okumaya başlarsınız.
Lakers ı düşünün.Karl Malone ile Shaq içerde.Payton ile Kobe dışarda.Kobe zaten sayı makinası.Shaq zaten üstüne adam tanımam.Malone ile Payton ın asistlerini zaten hepimiz biliyoruz.Siz;
Malone-Payton-Shaq-Kobe bu 4 lüyü gün geçtikçe playoff lara kadar düşüncelerinin birleşeceğini vede orataya çıkacak Hücüm+defans makinalarını birisinin durdurabilceğini mi zannediyorsunuz?Uyumlu oynayan 4 tane süperstarı durdurmak kolay mı?Hayır değil.
Bence her playoff maçını hayranlıkla seyredeceğiz Lakers ın.Ha sadece biz mi?Hyr.Tüm nba fanatikleri.Hatta süperstarları.Magic Johnson dan Abdul Jabbar a kadar.Lary Bird ten Wilt Chamberlain e kadar.Jordan dan Julius Erving e kadar.Herkes seyredecek....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...