Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi dili önerirsiniz

arar

Öne çıkan mesajlar

http://www.ekavtomer.com.tr

Tömer Dil Öğretim Merkezi
Halaskargazi Caddesi No:330 Şişli - İstanbul / Türkiye
Tel: (+90 212) 232 58 32 -232 07 99 Faks: (+90 212) 234 54 42

al adresi bu[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 29 November 2003 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 29 November 2003 17:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

almanca abi almanca ben memnunum almancadan ingilizceden kat kat çok seviom,
hem işe de yarar kullanılır,
alman hatunlar da ingilizlerden falan güzeldir[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

Almanca ogrenmenin neresi kolay onu anlamadim huehue

Eger almanca biliyorsan ingilizce ogrenmek kolay ama tam tersi soz konusu degil...

Hele gunde 45 dakkayla almanca'yi dogru duzgun ogrenmen icin yillarini harcaman lazim[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

okulda 2 yıl almanca gördüm ama öyle bi tiskinti(sic) var ki bişi hatırlamıyom. pardon şeyi hatırlıyorum:
ich bin dran. sırada ben varım. bi de ister istemez kulaktan dolma duyduumuz şeyler var tabii.. almanca emer.

yunanca, ispanyolca, fransızca olabilirk. çince de olunabiliniteli.[hline] ..scripta manent
Sosyal ağlarda paylaş

Almanca gibi bir dilde o "yillar" degismez... Zor bir dil kardesim almanca, sayisiz kuralsiz kurallar ile dolu bir dil... en basit ornegi "-n Deklination" diye bir sey var ki, anadilin almanca diilse bir kelimenin -n dekliniert oldugunu anlamanin yolu "yok"

Ciddi zaman ayrilmayacaksan almanca'nin yanina bile yaklasma[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...