Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bass gitarın sesi elektronun yanında duyulmuyo

Turumtay

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
said:
Volfied, 07 July 2003 16:55 tarihinde demiş ki:
Dream Theater - Change of Seasons daki John Myung un bi yerde bassla girisini unutamam ben hayatim boyunca. Bass ile cok guzel basli basina sarki calinabilecegini kanitliyo.

Bass gereksiz kaliyor diyenler olursa da hemen Cradle of Filth veririrm, SLeepless i da ilk ornek gosteririm.[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end

sleeples cidden güzel bi şarkı

ordaki bas sesi insanı rahatlatıyo[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 06 July 2003 18:10 tarihinde demiş ki:
dinlemeyi bilirsen çoooooooookkkkkkkkk ii duyabilirsin........[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr matEr:rock:

buna kesınlıkle katılıyorum ozellıkle bas gtar hastası olarak ınanın bazı zamanlar elektroyu duymuyorum bası duyuorum
:D[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kturumtay, 28 November 2003 00:58 tarihinde demiş ki:
aha bu topici kardesim acmis bu arada cliff burton nasil gusel caliyo yav burton elektro saniyo bassi su jason ii caliyodu gonderdiler adami

adam kendi tarzını oluşturmuş elektro falan sanmıyo bassı.zaten artık istesede çalamaz öldü çünkü:D

su jason kalmadı bu jason olmuomu?[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
Sosyal ağlarda paylaş

Horace in onerdigi Niacin var, onda cok guzel duyuyosun (zaten bass, klavye ve bateriden olusuyo)

bi kac blues indirirsen oole sadecebass bateri ve klavye ile yapilamn (arada saksafon da olacak tabi) super seyler bulabilirsin.

Meslea Istanbul Twiliht in melodisi ni bass ile calarlar normalde, superdir.

Ben gitar calacak olsam bass calardim, ve sadece ritm de kalmaz tek basina da calmaya kasardim (John Myung stili)[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...