Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bass gitarın sesi elektronun yanında duyulmuyo

Turumtay

Öne çıkan mesajlar

bass gitar zaten elektronun yanında bi çeşit renklendirici gibin bişedir bass mı duymak istiyosun king of fighter 97 yi indir adam ne biçim silep çekiyo bateriylede harika uyuyo cok sevıyorum karakter secerken muziği hep dinliyorum Harika![hline]:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: Amma rock'çı warmış yauw
Sosyal ağlarda paylaş

bunu çok kişiden duyuyorum ve hiç anlayamıyorum.
Bi laf vardır der ki: "drums tell you when to stomp your feet, bass makes you want to stomp your feet" benim için çok doğru bi laf.

Bass şu ciğerinizde hissettiiniz alet oluyo işte. Ha bazı gruplar çok kısık bırakıyo sesini o dooru. Ama bugüne kadar da bassın sesi yüksek olup da kötü olan bi grup dinlediimi hatırlamıyorum.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

O müzğin türüne göre değişiyor mesela Cunning Stuns ta bassın sesi çok açıktı One ı rezil etti :)[hline]Karpuz :ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Chemical:Ben ama sölemem
Karakedi:üzerine konan bımzbırtı ---> Su bardagı
Freddy12:app lın yapmana gerek yok

Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bass tabii ki vardır. Son gittiğimiz stüdyoda bizden önce çalan adamlarda elektro tıngır gtıngır gelirkene, ciğerlerine işleyen bir bas vardı ki, adamlar haluk levent fln çalıyodu... KÖTÜYDÜ.

Dikkatle alakası çok var. Sürekli dikkat et şarkılara. Biraz bass tab'larına fln bak, nası gidiyo şarkı boyunca fln, sesleri ayırt et. sonra sonra kendiliğinden çıkarıyosun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

kötü bass tabii ki vardır.
abicim o sesi tanımanız lazım yav. Aşk bu aşk. AŞK.
hemen tavsiyeler geliyo şimdi.
Victor Wooten: Me&My bass guitar - Rapid Descent
Les Claypool: The Awakening - Seinfeld Theme
Marcus Miller: Rush Over
Gary Willis: Salt Lick - Self Defense
Billy Sheehan, Jamaladeen Tacuma, Patittucci...[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

walla bass cok önemli bateriyle binanın temelini oluşturur elektro ve vokal üstüne oturur sonra.. bi de bence aelektronun seine bi odlgunluk werio arkadan hoş oluo.zaten kayıtlarda sırayla bateri bass gitar vokal oluo galba[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

bi de dandik hoparlörlerde dinlememek gerekiyor, örneğin ben benim bilgisayarımın hoparlörlerinde dinlediğimde çok az bass sesi alırken, müzik setinde cd'den çok güzel şekilde bassı duyuyorum...

ha tabi full distortion varken bassı duymak biraz zor, en iyisi metallica robert gibi full distortion varken solo sallamak :) uzaktan bişi yapıyomuş gibi gözüküyor...

[hline]...bir Aliba hayranı...

[Bu mesaj Aliba tarafından 07 July 2003 00:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

muzik dinleyebileceginiz bir hoparlor yok piyasada en iyi kaliteli muzigi ya 70$ lik bi kulakliktan yada 3000$ lik lambali bi highfidelity den

ses kartin ne bilmiyorum ama hic dip gurultusu olmiycak, graphic equalizer da full bass & treble yapip kulakliktan dinliyceksin ve kendinden geciceksin[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 06 July 2003 17:57 tarihinde demiş ki:
nba 98 de vardı bass gitarlı bi müzik
çılgındı[hline]they say...                                         
when you hunt the engineer-
the engineer also hunts you!

komik adamsın valla :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

Dream Theater - Change of Seasons daki John Myung un bi yerde bassla girisini unutamam ben hayatim boyunca. Bass ile cok guzel basli basina sarki calinabilecegini kanitliyo.

Bass gereksiz kaliyor diyenler olursa da hemen Cradle of Filth veririrm, SLeepless i da ilk ornek gosteririm.[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

bende şu an korn dinliorum
fieldy cım tık cım tık çalıo duyuosun rahatça
tavsiye etmiyorum korn sadece benim ! :P
preciousssss :)[hline]To all these meaningless feelings I can't deal with in my life !
To all these greedy people trying to feed on what is mine !
You've got to feel your hunger and stop fucking with my mind !
I know it's time to leave these places far behind...

Sosyal ağlarda paylaş

Cümlemizin bayıldığı Iron Maiden'da Opeth'te melodinin akışını sağlayan size tam kulağınızın içine değilde göğsünüzün ortasında dım dım dım diye öten ses bas işte
Bass çalmak her baba yiğidin harcı bir olay değildir bu arada
Klasmanlarda orta ayar basçı diye bir klasman da yoktur benim için basçı iyidir yerinden zıplatır adamı basçı kötüdür grupta bas olup olmadığını hiç düşünmezsin bir kaç bas gitar grubu say deseniz ben bir Numarada "Rush" sayardım şahsen.

Geddy Lee denen tek kişilik bando kılıklı adam muhteşem bass çalar kanımca (aynı zamanda keyboard, vokalde kendisine ait grupta üstelik 3 saatlik konser performansıda mevcuttur "A show of hands" adı altında)[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 07 July 2003 16:55 tarihinde demiş ki:
Dream Theater - Change of Seasons daki John Myung un bi yerde bassla girisini unutamam ben hayatim boyunca. Bass ile cok guzel basli basina sarki calinabilecegini kanitliyo.

Bass gereksiz kaliyor diyenler olursa da hemen Cradle of Filth veririrm, SLeepless i da ilk ornek gosteririm.[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end

Ehem sene 93 Haziran ayı yer İnönü Stadyumu Metallica konseri tüm elemanlar dağılmış bi kenara Jason Newsted 15 dakikalık bir emprovizasyon yapmıştı basla onu bilir ve severim bu anlamda. Ağzım açık seyretmiştim ve adamın sahiden iyi bi adam olduunu.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...