Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle bir yerde yaşamak istermiydiniz veya kültür çatışması

Wispy

Öne çıkan mesajlar

said:
wicca, 28 November 2003 02:13 tarihinde demiş ki:
said:
Chemical, 28 November 2003 01:51 tarihinde demiş ki:
Ehmet:La HÜSOO!
Hüso:Söle Abi..
Ehmet:LA PLAJI GÖRÜONMU LO!
Hüso:Yok nerde aabi
Ehmet:La bak aha orda işte!
Hüso:Hani abi ner.. LAHABOOOOOW!
Ehmet:LA HÜSO BİZ CENNETE GELMİŞİZDİR LOO
Hüso:LAHABOOO BUNELAAA GAVURLARDAKİ CIBILDIKLIĞA BAKLO
Ehmet:LA BIRAK ONU GEL BİZ YANAŞAK LOO
Hüso:YANAŞAK ABİ
Ehmet:3 DEYİNCE ATLIOZ ABİ
Hüso: ALAAAH
Ehmet: 1 2 3 ALAAAAH
Hüso:ALALALAAHH
Gavurs: Ay nooolu o may gaad raan

türklerden bahsediyoduk koç.sen kürtlere kaydın:P

sen buna kürt diyosan almanyadaki yaşayan türklerin kürtten farkı yok.Ben burda hergün kendi ülkemizde hergün orc gibi konuşan adamlar görüyorum.direk kürtlere bak derim,ama eminimki böyle dediklerimin yarısının türk olduğuna eminim..
Sosyal ağlarda paylaş

zuhaeuheah
belli zaten attığın 1973612 mesajdan. hepsinde bu koku var.
ıaejea 2 gündür ölüyorum senin mesajlarına. :D :lol:[hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
bide soole dusun abi. kizlar beyinsizmi ki
karpuz, 26 November 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
RamsesII, 28 November 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
Tabi size söylediklerim komik geliyor olabilir,ama ben cinselliği özgürce yaşayamayan Türk gençliğinin sesiyim![hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.

imzanla uyum içindemisin yoksa çelişiyomusun[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

Bi insanın imzası nası bi anlam ifade etmezki
kendınle ilgili bişi yazıosan nası ölesine koydum dersınkı
ayrıca sen cinselliği özgürce yaşayamayan diil
cinselliği herşey gibi gören bi abazaya benzıosun daha çok
aklı bacaklarının arasında olanlardan[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böyle taksit taksit yazıyorum kusura bakmayın ama hatırladıkça enstanteleri aktarıyorum.
Bir hafta boyunca o kadar değişik tipler gördükki Almanya'da, tiplere baktık döndük bir daha baktık ve uzaklaştık mekandan. Bir hafta boyunca sürüyle keş, uçuk kaçık adamla karşılaştık. Neo nazilerle metroda aynı vagona bindik ve hiç biri tarafından rahatsız edilmedik derken...
Geceyarısına doğru bütün grup otobüs bekliyoruz. Grubun kızları duraktaki herifler bize laf atıyor dedi. Gittik adamlara baktık herifler Türk çıktı beyler. Bir hafta boyunca elin adamı bize kışt demedi, bizim Türkler kızlara laf attı. Türk'ün türkten başka dostu yoktur demişler pekte doğru dememişler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hellsing, 28 November 2003 11:48 tarihinde demiş ki:
sen buna kürt diyosan almanyadaki yaşayan türklerin kürtten farkı yok.Ben burda hergün kendi ülkemizde hergün orc gibi konuşan adamlar görüyorum.direk kürtlere bak derim,ama eminimki böyle dediklerimin yarısının türk olduğuna eminim..

doğma büyüme türkler de şive nerden geliyo peki?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 28 November 2003 13:42 tarihinde demiş ki:
Bi insanın imzası nası bi anlam ifade etmezki
kendınle ilgili bişi yazıosan nası ölesine koydum dersınkı
ayrıca sen cinselliği özgürce yaşayamayan diil
cinselliği herşey gibi gören bi abazaya benzıosun daha çok
aklı bacaklarının arasında olanlardan[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu

yavaş beyler saldırmak için yer aramayın.adamın hoşuna gitmiş koymuş,büyütmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 28 November 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
taharet muslugunu biliyodum heh bizim hoca gitmiş oraya vaktinde bi konferans için sanırım suda yokmus soda falan varmıs kola ile yıkamış kıçı :P

ordakilerin olayı farklı selpak la siliyolar ama her akşam yatmadan duş alıyolarmıs ole demişlerdi
neyse farketmes genede pis be abicim çekilmez ..

*!Patlar* Rofl ahuahuah!! :-D[hline]Türkiye Bunu Unutmaz...
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Galenthas, 21 November 2003 14:46 tarihinde demiş ki: Napım laytım galiba biras...

Sosyal ağlarda paylaş

taharet muslugu olmamasi kabus bisii bence de, ben zaten turkiyedeyken de hergun yikanan bi adamdim, ama simdi sadece yikanma saatlerimle seetme saatlerimi ayarlamam gerekiyo. Aynen soole, sabah kalkilir, kahvalti etmeden bi yikansak, hmm yok olmaz, once kahvalti, sonra bekle, sonra banyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edi, 29 November 2003 00:52 tarihinde demiş ki:
taharet muslugu olmamasi kabus bisii bence de, ben zaten turkiyedeyken de hergun yikanan bi adamdim, ama simdi sadece yikanma saatlerimle seetme saatlerimi ayarlamam gerekiyo. Aynen soole, sabah kalkilir, kahvalti etmeden bi yikansak, hmm yok olmaz, once kahvalti, sonra bekle, sonra banyo :)

aynen ;kabus gibi ... simslere döneriz ,herşey belli bi' sırayla olmak zorunda ... :)[hline]Novice Civil Engineer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...