Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knights of the old republic çıktı mı çıkmadı mı

armagildo

Öne çıkan mesajlar

said:
DeamoN, 26 November 2003 00:57 tarihinde demiş ki:
apartmant da party olucak catina daki bi karı davet edicekti seni sith askeri olan bi karı sen aptyye gitcen bunnar içip sıçıcak sızcak armor çalcan ordan sith armor onu giyip asansörtden aşağı incen[hline]bornozlu canavar

yok abi party falan yok south apartmants dede north apartmants dede yok.zırh falan bulamadım bi tane sith bana zırhı zormuştu bende seni öldürüp zırhını alcam diyip adamı öldürdüm.[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 26 November 2003 11:59 tarihinde demiş ki:
said:
DeamoN, 26 November 2003 00:57 tarihinde demiş ki:
apartmant da party olucak catina daki bi karı davet edicekti seni sith askeri olan bi karı sen aptyye gitcen bunnar içip sıçıcak sızcak armor çalcan ordan sith armor onu giyip asansörtden aşağı incen[hline]bornozlu canavar

yok abi party falan yok south apartmants dede north apartmants dede yok.zırh falan bulamadım bi tane sith bana zırhı zormuştu bende seni öldürüp zırhını alcam diyip adamı öldürdüm.[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk

party'e ulaşmak için kasmana gerek yok m'ye masıp map'i aç (bunun için upper city gibi tamamen güvenli biyerde olman lazım) orda aşşağıda go to hideout var ona basarsan seni hideoutun önüne götürüo otomatik olarak

Rancor'u ben ortalıktan topladığım mineları dizip mineların üzerine çekerek öldürdüm çok ta kolay oldu.

Natural_Jedi sorunun seste banada aynısı oldu sesi kapatcaz başka yolu yok (eğer anakartın yeniyse bazen EAX desteğini açınca da düzelio)

Jedi Master's Robe giyiyorum uzaktan saldırınca hala force jump yapmıyor biri bu konuda yardım ederse sevinirim[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

abi herifler ne oyun yapmış oyun için 3 gün üst süte kadiköye indim cd ler boyna bozuk çıktı en sonunda yükledim oyunu sonra girdim ilk bölümü oynadım gaz bi şekilde böle alla artık sabahlarım başında falan diyorum.apartmants te oyun sapıttı falan ne olduğunu anlamdım önce ayarlarla falan oyna dım falan düzeldi şimdi de boktan bi zırh için ordan oraya koşuyorum...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Sosyal ağlarda paylaş

OHAAAA!!!
BOMBAAAAAA!!!
darth malakla karşılaşmamızdan sonra oyunun bütün rengi değişiyo. nioahahaha. BİLİYORDUMMMMM!!!

ama spoil etmicem :)[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 27 November 2003 02:42 tarihinde demiş ki: yarışı kazanınca ne oluo?

bastillayı kurtarıyosun.
bastillanın da double bladed light sabre'ı var :)[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

Bende

Amd Athlon Xp 1.7

Geforce fx 5200 128 mb ddr

512 DDR ram var oyun calismiyo.

ikona klikliyorum o geminin resmi cikiyo sonra gidiyo ve oyle kaliyo.

Son driverlari yukledim grafik karti icin configure da ki testimin cogu yesil sadece processor hizim sari.

[Bu mesaj mountaindew tarafından 27 November 2003 12:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 27 November 2003 04:11 tarihinde demiş ki:
said:
Natural_Jedi, 27 November 2003 02:42 tarihinde demiş ki: yarışı kazanınca ne oluo?

bastillayı kurtarıyosun.
bastillanın da double bladed light sabre'ı var :)[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

ehe tama gerek kalmadı çok tan geçitm zaten soruyu sorduktan sonra.hatta jedi bile oldum şu anda hound ları falan kesiyorum.academy görev falan werdi[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 28 November 2003 14:14 tarihinde demiş ki:
walla ben malakla karşılaştım oyunun rengi deişmedi ben dark side ın dalgalarına kapılıp gitmek istiodum malak la bizim karıyı öldürüp tek sith lordu olucaktım ama bi bok olmadı[hline]bornozlu canavar

ehe bende paso dark gidiyorum.hatta bazen çok acizlere falan acıyorum ya ama acayip zevkli demek ki dark ta oluna biliniomuş.valla ben malak'ı göresem ona falan katılmayı düşünüyorum...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Sosyal ağlarda paylaş

abi oda açılmış oyunu bitirdim diye oraya yazın bari sonunu benim sistem overrun oldu:), oyunu başkasına kaptırdım zaten, bide format yiyince alet savelerimde gitti baştan başlıcam bide sonunu öğrendim şimdi böhüüeeaaa ulan acıların çocuğu oldum be! *!aquila'nın peşinden workbench'e koşar*[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...