Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çıkma Teklifi

Galenthas

Öne çıkan mesajlar

said:
Galenthas, 21 November 2003 14:02 tarihinde demiş ki:
Acil lazımda ben biraz kıtımdır yüzüne soramam mesajla soracam ama ne yazacağımı bulamıom...

Pardon ama niçin yüzüne karşı söyleyemiyorsun ondan hoşlandığını vs utanmana hiç gerek yok çekingen olma sen ne kadar rahat davranırsan ona karşı o kadar olumlu sonuç alırsın.
Erkeğe yakışmaz utanmak,çekinmek.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle kıza mutlak jestlerde bulunun.Bu salakları en çok etkileyen jest ise 90'lık bir kasete en romantik aşk şarkılarını çekip "Bak bu kaset düşünmene yardımcı olacak.Bunu hazırlamak için 8 saat uğraştım ama değdi.Yalnız bu kasetin bir özelliği var:gece hava karardıktan sonra,yanlız başınayken dinlemen lazım.Yoksa kasetten hiçbirşey anlamazsın" diyerek kıza vermektir.
* * *
Moncain site o kadar yararlı değil gibime geldi kızları çok düşürüyor yukarıdaki alıntıyıda ordan yaptım ki bu tarz bi jest çok saçma.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 26 November 2003 19:08 tarihinde demiş ki:
şu laflarada gıcık olurum erkeğe yakışmaz utanmak,erkekler ağlamaz,delikanlılar korkmaz.nooluyoruz abi biz canlı değilmiyiz ya?[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 26 November 2003 19:09 tarihinde değiştirilmiştir]
[hline]Kuzucanlı olup olmakla ne alakası varki çarpıştırma sözü.
bana göre erkeğin biraz daha atik olması kendini göstermesi lazım.

[Bu mesaj Mavi tarafından 26 November 2003 19:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 26 November 2003 19:14 tarihinde demiş ki:
bana görede erkeğn we bayanın bi farkı yok sonuçta 2 cins te CANLIII[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...

Yukarıdaki yazılarıma bak ben erkek ile bayan'ın farkı var gibisinden bi söz kullanmışmıyım ?
Bayan ile erkeğin farkı yok sonuçta 2 cinste ''CANLI'' cümlesini yanlış bi taabir,
böceklerde canlı ama bizden farklılar dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 26 November 2003 19:04 tarihinde demiş ki:
said:
Acil lazımda ben biraz kıtımdır yüzüne soramam mesajla soracam ama ne yazacağımı bulamıom...

Pardon ama niçin yüzüne karşı söyleyemiyorsun ondan hoşlandığını vs utanmana hiç gerek yok çekingen olma sen ne kadar rahat davranırsan ona karşı o kadar olumlu sonuç alırsın.

Has... icqdan ark.lar gay diodu o zaman harbıcı gay oldum eheueh :lol:
ben az utangacımdırda :)[hline]Grandmaster Welet...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Pyro_, 26 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
said:
Mavi, 26 November 2003 19:04 tarihinde demiş ki:
said:

Has... icqdan ark.lar gay diodu o zaman harbıcı gay oldum eheueh :lol:
ben az utangacımdırda :)[hline]Grandmaster Welet...

ne kadar? =]
Sosyal ağlarda paylaş

eger niyetin ciddiyse ve de bunu ciddi olarak soylicene inanabiliyosan sunu soyleyebilirsin:

[İ]Tek kaldim dünyada dünyam olur musun?deniz kadar sevdigim dalgam olur musun?Ateş gibi yandıgım alevim olur musun?İlk aşkım degilsin affet..SON AŞKIM OLUR MUSUN?(kırmızı bir gül eşliginde bomba etkisi yaratır)[/İ]
tabi tekrar soyluyorum niyet ciddiyse soylenmesinde yarar var benden soylemesi:)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

Sakın mesajla teklif etme

2 yıl boyunca taptığım bi kızla baya güzel mesajlaşıyoduk (sadece mesaj okulda bi türlü konuşmaıyodum kızla) yazın bir gece uykularım kaçtı bu iş bitmel idedim ve mesaj attım

gelen cevap ta başkasını sevdiğini yazıyodu[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

topic in gerisini okumadım ama sms le sormak bence çok yanlış birşey. insanla yüzyüze konuşmak lazım. bu işe kesin gözüyle bakmıosan sms le sormanın büyük ihtimalle kötü sonuçlanabilceğini söleyim[hline]I wish you were rain, then i could go out and drown myself in you!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...