Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ped reklamları YETERR!

Daesu

Öne çıkan mesajlar

ya yeter artık kusucam heryerde saçma sapan ped reklamları
ve sürekli çekiyorlar hiç durmadan yeni reklam
reklam yapmadan bile dünya para kaznabilecek tek ürün belki dünyada.

bide aptal sloganlarla aptal haraketleri yokmu
"delikanlı kızlar vıdı vıdı"
"kariyer yaptım takla attım"
"kızzsal mazeretler"

harbi kusucam artık
kadınlara karşı bi antipatim falan yok ta yeterbe kardeşim biyere kadar[hline]madır fakır
takır takır
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol sende gidip sorsan molpediniz varmı diye eline verirler :d
kaşınmayacaksın
bu sırada bende hoşlanmıyorum ama insanların ilgilerini çekiyorlar ve herkes 4 5 kez izliyor ve molped reklamı aklında kalıyor bunun yanında hostesin el hareketleriylen göstermesinin altında başka şeylerde yatıyor nasılsa makerana şarkısı akla geldiği zaman dansıda geliyordu buda öyle birşey aptal aptal geyiklerin erkeklerin arasında dönmesine yardım olabilecek bir vıdıvıdı[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk da yaparım kariyer de reklamlarını görünce nedense içimde bir vahşet isteği kabarıyo.
zaten nefret ediyorum nil karaibrahimgil denen söz yazarı+şarkıcı bozuntusundan, tam oldu bi de bu.

hülya avşar kendini süper oyuncu filan sanmaya başladı sanırım şu sıralar, hanfendi süper kültürlü tabi, bi ara tiyatro bile oynamıştı yanılmıyosam, ee artık onun gibi bi "sanatçı"'nın boyle reklamlarda vs. boy göstermesi gayet normal![hline]Uncle Sam wants you to stop thinking and start killing!!
Sosyal ağlarda paylaş

hani ulan kadin erkek esitligi ? bu kadar ped reklami yapiliyor erkekler icin boyle ozel bi urun yok mu erkege mahsus ? ayrimcilik mi yapiliyor ? bizim icin de boyle zoltek rolpek biseyler icad edilsin.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...