Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Media Player Sorunu

BlaCk

Öne çıkan mesajlar

ARkadaşlar bi kaç gün öncesine kadar Pcmdeki Funlove virüsünü temizlemek istemem için Norton 2003 kurmuştum ve hiç bi işe yaramamıştı daha sonra bi arkadaşımız sayesinde(Sagol kobe) Funlove virüsünu temizledim ve Nortona ihtiyacım olmadıgından silmek istedim uninstall ettim ama o da ne?

Media Player Çalışmıyor tıkladınmıydı aha Şöyle bi hata veriyo. Bu nedir Şimdi? ve nası çözerim bunu?

[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Daha üst versiyonlarını yükle medi player'ın yada nortonu tekrar yükle ama işe yarıyacağını sanmıyorum.Ama norton makinananda kurulu olsa ne kaybederdin 400 mb'mı :) dediğim gibi microsoftun sitesine gir ve daha üst versiyon mplayer bul veya seyretmek istediğin filmleri winamp vb programlarda dene bakalım ne olacak ?[hline]hasanSemre
Sosyal ağlarda paylaş

MEdia Player 9 bu zati.
Seyretmek istediklerimi MEdia Playerıda izlemek istiyorum ayrıca hdd çok kısıtlı yani nortonu bile silmek zorunda kaldım.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

üstüne kurmayı denedim aynı diyor.

Çalıştırdan Mplayer 2 yazınca açtı ama bu çok eski bi versiyonu ben Media Player 9 u çalıştırmak istiyorm.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

up!
Sorun hala devam etmekte ve benım format atmam su an icin imkansız gozukuyor.

Format atmadan nası yapacam bu sorunu :-?[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...