Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davulcu maymunlugu basladi gene

unity100

Öne çıkan mesajlar

said:
amarcord, 01 November 2003 16:00 tarihinde demiş ki:
Abi böyle bir cvp varmı yaw. Davul hizmeti almıyoruz. Kaval desen bi nebze. :) zuahuah Komedi yaws.[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?

asd koptum ![hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

yagmur yok ya bu gece, davulcu maymunlari basladi gezinmeye. 2 gun yagmur var diye `davul hizmetini` vermeyip ne yuzle ertesi gun bahsis isteyip bu gun yagmur dinince gurultu yapmaya cikti aklim almiyor. bir daha gelirse calma kapimi kardesim diycem.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

untiy sen hala mahkemeye vermedinmi davulcuyu :)
yalnız sizin davulcular yüzsüzmüş bizimkiler sadece bayramda gelir.:)[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz ayarli gidiyolar bu sene. bi kere hizlica geciyo esseklik etmiyo 2 sene onceki gibi. o zaman zurnaciylab eraber duruyolardi aniriyorlardi on saat. bi de pek girmiyolar bu sokaga.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

zurna olayı falan bozar hakkaten . çok tiz bi sesi var zurnanın. gerçi bizim mahallede de kaç kere davulcu dövdüler belli diil :)
abartıyolar hakkaten.[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Numb, 02 November 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
evet boyama kitabın varsa onu alıyım. lütfen. tüm dünyayı maviye boyamak istiyorum.[ hline ]
Sosyal ağlarda paylaş

ramazan zurnacisi?

...ramazan halay ekibi
...ramazan halaybasisi
...ramazan dugunu
...ramazan silahi
...ramazan kaza kursunu[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

valla çok duymak isteyen kasete çektirsin, ne biliim ayarlasın müzik setinden, sabahın köründe dinlesin abicim evinde davul sesini. ben niye davul sesiyle uyanayım ya. niye ben kulak tıkacı kullanayım, sen kulaklık-walkman kullan çok duymak istiyosan.

neymiş 365 günde 30 günmüş. ben o 30 günde de çalışıyorum arkadaşım ve herkes sabah gidip akşam gelmiyo evine (ki öyle olsada ne fark eder) benim gecenin üçünde uykuya ihtiyacım olabillir.

ayrıca şu gelenektir kabullenelim gitsin de nasıl düşünülmeden söylenmiş bir sözdür ya. çağa uyum sağlayabildiği sürece gelenekler geçerlidir. mesela bugün köy yerlerinde evlenecek olanlara kına yakılır şehirde de, bu normaldir çünkü. ama yok bizim köyde gelenektir diye mahalle arasında sabaha kadar davullu zurnalı düğün yapsam sen ne düşünürdün acaba. düşün ki ertesi gün finallerin var, ki benim başımdan geçti böyle bir durum. arkadaşıma gittim ya çalışmak için. senin beni evimden ayrılma derecesine getirecek kadar rahatsız etmeye ne hakkın var. ama hayır davul zurna adettir, biz eğleniyoruz siz de e ğ l e n e c e k s i n i z!

sosyal yaşam karşılıklı saygı üzerine kuruludur. gücü olanın ezmesi üzerine değil. din de saygının önemini vurgular. olayları yalnızca kendi pencerimizden görmek bizi dar görüşlü yapar. unutmayalım ki; bu ülkede yalnızca müslümanlar yok, hatta yalnızca sünni müslümanlar da yok. bir insanın nüfus kağıdında "dini" yazması da belirleyici değildir. din kişiyle tanrı arasında sevgi üzerine oturtulmuş bir inançtır. sen beni buna, ne koşulda olursa olsun (kendi inancına göre ramazan ayında sabah sahura kalkmak için davulla uyanma konusunda da) ortak edemezsin, etmemelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
aha geldi davulcu mafyasi haraca kesmeye. cok buyuk bi hizmet yaptilar ya oruc tutanlara, yagmurlu havada cikmadilar soguk havada cikmadilar, simdi de haraca kesmeye geliyor.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

davul sensin maymunlarda seni sksin ehuehe ahauhauha lol!

ay ne kadar eğlendim bilemezsiniz...

bence davulcu av sezonu diye bir şey yapmaları lazım ramazan haricinde geriye kalan aylarda avcı lisansına sahip insanlar davulcuları vursun ahauhauha

mesela portnoy gelsin vuralım içini doldurup süs diye saklarız ne güzel değilmi...

evet potasyum potasyum[hline]Bastonu bildim ben!

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...