Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doğum günün kutlu olsun mesajlarına ölüm!

-tamer-

Öne çıkan mesajlar

said:
Deep-Night, 25 November 2003 00:44 tarihinde demiş ki:
Hastamısın?[hline][ no pain, no gain ! ][/i]
ne güzeldir yastık dağının içine zıplamak..
the most charismatic.
[/i]

+1...

Sen git başka forumlara takıl,benden sana tavsiye....
yazık burada harcadığın vakitlere,bu topiği açacağın zamana..

*!sinirlenir*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

burası sıcak ortamı olan bir forum insanlar birbirlerinin doğum gününü kutlamak gibi güzel bir harekette bulunuyor... ve bir insan da bu tür mesajlara ölüm diye saçma bir topic açıyor... Sıcak ortamın içine kakasını yapıyor... teşekkür ederiz...[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:
Sosyal ağlarda paylaş

yavas biraz. tamam bencede bu tip konular acilsin, bende gorursem mutlu olurum, hatta `neden acilmasin ki ne rahatsizlik veriyor?` tipinde bir mesaj yazmaya gelmisken bir baktim herkesten bir gergin cevaplar. Biraz rahat olun, sakin olun. kimse basitce fikrini soyledi diye bu kadar agir elestirilmemeli.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

babacum çek iki fırt sigara bişicin kalmas.. yada şınav çek..

eheheh..

ewt burası gerçekten sıcak bir forum.. Şahsen ben kimlerin ne gündoğduğuyla ilgileniyorum.. ayrıca ne biliyim iyiki dodun chrounos gibi bi mesaj görsem sevindirik olurum baya. o yüzden bu güzel alışkanlığımızı bırakmak nedendir ey müminler :D[hline]Opeth zamanında demişki,
I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...