Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Holocrons

Bloodscalp

Öne çıkan mesajlar

dark trooperlardan düştügünü duydum
tam yerini bilmiyorum ama naboodaymış sanırım baseleri (emperor's retreat degil orası sakat zaten atst falan var baya)

dantooinede crystal cave var ordaki npclerde çıkıyomuş ama orası devamlı camp halindedir(oranında wpyi unuttum ama dantooindeki en guneydeki Outposta gidersen orda tam çıkışta bi npc var sana veriyo oranın wpsini)

slog rebel npcden düşürmüştü sanırım

gunn neyden düşürmüştü unuttum gelince yazar o da

agırlıklı olarak dantooinede takılıcaksın sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

eger guclu bi karakterin varsa hic bi yerden dusmuyo yanına zayıf bı adam al ve sen oldur o lootlasın belkı bulursun. bu oyunda benımkadar rebel surface marshall, force sens ve bu suru holo oldugu ıddıa edilen npc kesen baska adam oldugunu pek sanımıyorum... bı arna vardır herhalde acıkcası ıkımızde hala bır holo bulabılmıs degılız. sana tavsıyem bu olur ,kaynak arıyosanda soe forumunda profesionda jedı forumuna gır orada gereklı acıklamaları ve detayları bulursun. empreror retreat bıraz degıl bayaa kasar yanına bıle yaklasma derım, bırak at st lerı cevredekı ımp bıle fazla yasamana ızın vermez.fazla eskıtır orası adamı. ne nıght sısı ler ne tusken ler ne surface ler nede rebel droıd englar nede force sensler yok yok yok yok. ustelık 1 tane bıle alırım dıosan kı oda zor, fıyat 2.8 -3.5k[hline]sad
eclipse - BountyHunter
R.I.P

fade
FarStar - novice weaponsmith
Sosyal ağlarda paylaş

dun bi arkadaş için gittik cave e. doluydu 3 parti wardi.. ama adamlarin saatine gore gidecen... mesela sabah 11 gibi gidersen kimse olmaz...

ayrıcana dant. ta takıl biraz... ortalık kaynıo fs lerle..
benimki baldı ama çıktı..[hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Eatar Pyrea :: Kettemoor
Sosyal ağlarda paylaş

valla emperors retreat miydi degil miydi nabooda bi baseye gittik raufla, icerisi deli gibi dark trooper kayniyordu, o bufflu teras kasi commando ben buflu graullu ch pistoleer dagittik ortaligi bisuru dt indirdik ama hic holo cikmadi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece rori de bir yerde öldürdüğüm ikinci Rebel surface marshall'dan (oyunda öldürdüğüm 2. oluyor aynı zamanda) mavi kübik jedi holocron çıktı. Mekanin locu veremiycem madturk'den izin almam gerek :)

Master Commando olacakmışım ilk başta holocum öyle dedi.
Bol Holocron'lu günlere ....[hline]Ogoed in Eclipse Galaxy
Or-ema in Kettemoor Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

2-4-0-2 carbineer
2-2-0-3 ch
bu durumdayken lootladim marshalldan ama bence olduren kisinin skilleriyle alakali degildir. cunku nerdeyse her oyunda bi npcden cikacak olan loot o npc spawn oldugu an belli olur. swgdede boyledir buyuk ihtimalle. yani oldururenin kim olduguna gore npcnin lootu degismez.[hline]Ogoed in Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Eclipse'de bi char aciyim falan filan derken kendimi eclipse'in soguk dalgalari icinden cikamaz halde buldum :p hele bide jedi holocron dusurunce bi tane iyice baglandim eclipse'e arasira giriyorum kettemoorada ama fazla bisi yaptigim yok. eclipsedeki chari daha bi benimsedim kendime :)[hline]Ogoed in Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

4. holocronuda bu sabah (pazar) saat 11 itibari ile lootlamis bulunmaktayim. sabahin erken saatlerinde sad ile 4-5 saatlik arayislarimizdan sonra theed geri donup sonrada dayanamiyip tatile cikmadan once son bi kez daha bi marshall kesiyim derken oldurdugum ilk 4 marshalldan birinden holo dustu.

Suan tatile cikiyorum perşembe günü dönücem herkese iyi oyunlar bol şans ve iyi bayramlar ...[hline]Ogoed in Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...