Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Photoshop dahilerinin yardımına ihtiyacmı var

Obscura

Öne çıkan mesajlar

bi internet sitesi için 4-5 tane photoshopla yapılmış orta büyüklükte resimlere ihtiyacım var
sitenin içeriği yemek yiyecek ve yemek tarifleri genelde yemek tarifleri verileceği için tarifin üstüne yemeğin kendi resmi scan edilip koyulucak
sadece ana sayfaya konulucak bükaç orta büyüklükte hatta küçük resimler lazım
yardım edebilirseniz sewinirim[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it

başlığıda yanlış yazmışım hehe :) ihtiyacım olucaktı

[Bu mesaj Obscura tarafından 16 November 2003 10:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

belki biri yardım eder diye bişi sölememiştim ama şimdi söliyim. bu bahsi geçen şeye halk arasında "iş" denilir. iş karşılığında para alınır. "photoshop dahileri"nden kastedilen şey profesyonel ise bu işi para karşılığında yapacaklardır yapmaları beklenir. bu duruma göre bi değerlendirme yapıp tekrar soru yöneltilirse daha iyi olur die düşünmekten alamıyorum kendimi adeta sanki....[hline] ..scripta manent
Sosyal ağlarda paylaş

ya okadar iyi bişi istemiyorumda para da veririrm karşılığında okdar uğraştırıcak bişi istemedim bilmiyorum pek photoshopu oyuzden pardon..
yardım etmek isteyen varsa 2-3 resme ihtiyacım var ha ama yok ben bu işte ustayım ve bu benim işim diyen kendıne güvene insanlarda varsa karşılığını vermeye hazırım sadece özel msgdan bana ulaşırlarsa iyi olur[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...