Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saldırıları Kınıyoruz.

zgrw

Öne çıkan mesajlar

Türkiyeye Yapılan Ve Yapılmakta Olan Saldırıları Tüm Kalbimle Kınıyorum . Ve Tüm Paticik Ailesininde Kınadığından Eminim . Ancak Saldırıları Sadece İsmimizin Altına Küçük Bir Siyahlık Koyarak Kınayamayız. Çünkü Bu Sadece Terörü Gerçekleştirenlere Ödül Olacaktır . Bizim İsimlerimizin Altına Birer Bayrak Konmalı ki Terörü Gerçekleştirenler Türkiyenin Bölünemeyeceğini Anlasın.[hline]> //////////
//////////
|||||||||||||||||

Teröre Karşı Birer Bayrak Asalım
[Bu imza zgrw tarafından 24 November 2003 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 24 November 2003 18:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Tamam Önerimi Beyemiyosanız Birşey Demem . Ben Eleştirilere Sonuna KadarAçığım . Ancak Beni Burda Sustursanız Dahi Başa Bir Yerde Tekrar Konuşacağım .

Bide Saldırılar Hala Bitmedi Ankarada Canlı Bomba Yakalandı , 34 Plakalı Kırmızı Clio Uyarısı Yapıldı ( Ankara ) . Bu Yüzden topicler bence bitmemeli[hline]> //////////
//////////
|||||||||||||||||

[Bu mesaj zgrw tarafından 24 November 2003 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 24 November 2003 18:50 tarihinde demiş ki:
Tamam Önerimi Beyemiyosanız Birşey Demem . Ben Eleştirilere Sonuna KadarAçığım . Ancak Beni Burda Sustursanız Dahi Başa Bir Yerde Tekrar Konuşacağım .

iste al birini vur otekine,.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 24 November 2003 18:53 tarihinde demiş ki:
ee o zaman Paticik'in adını falan değiştirelim, temaları siyah yapalım, çıkalım sokağa protesto edelim, hergün 50 tane topic açalım hatta protesto amacıyla Paticik'i kapatalım... Dünya da bunları görünce desin ki " Vay be Paticik kapanmış protesto amacıyla vay be ne insanlar var" desin değil mi? Tövbe tövbe...[hline]"...Geriye kalan her şey gitmişti: İdealleri, umutları, hayalleri. Sövalyelik çöküyordu. Kurallar kusurluydu. Yaşamındaki her şey manasızdı.Ve tutunabildiği tek o kaldığı için Düstur'a göre ölecekti..."
Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!!
SAPım, SAPsın, SAP, SAPız, SAPsınız, SAPlar, SAPınız
No to Garbage! No to trash!

Sen kınamak zorunda değilsin . Ama bu kadar sinirlenmem gereksiz . burda seni istemiyorum de yeter :yapma:[hline]> //////////
//////////
|||||||||||||||||

[Bu mesaj zgrw tarafından 24 November 2003 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Guardian, 24 November 2003 18:53 tarihinde demiş ki:

iste al birini vur otekine

Bununla neyi kastettin ?[hline]> //////////
//////////
|||||||||||||||||

[Bu mesaj zgrw tarafından 24 November 2003 18:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"Bizim İsimlerimizin Altına Birer Bayrak Konmalı ki Terörü Gerçekleştirenler Türkiyenin Bölünemeyeceğini Anlasın."

yani bu tür laflar bana gerçekten anlamsız geliyo.. bana belki kızacaksın ama sencede bu tür bi duygu çok fazla manevi ve hassas bi konu diğilmi?

Ne gerek var attığımız postlardan sonra çıkan "Biz bunu unutmayız" laflarına.. Bir bant çekildi hoşta oldu tamam ama bide bayrak konursa artık sanırım baya bi komik olucak.[hline]Opeth zamanında demişki,
I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

komik değil ben böyle bir ortamda büyüdüm . bize okulda vatanseverlik aşılandı . benim etrafımdaki herkez vatanseverdi . bende aşırı vatansever oldum . bana böylesi normal geliyor . ama burası demokratik bir ülke ve çoğunluk ne derse o olur . artık ben bu topicte susuyorum ve başka bir şey yazmayacağım.[hline]> //////////
//////////
|||||||||||||||||

[Bu mesaj zgrw tarafından 24 November 2003 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...