Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yasadiginiz dumur olaylar

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

Ramazandaydı. Bir Kebapçıda iftar ediyordum tek başıma.
Önümdeki masada da iki üç tane herif var böyle ağır abiler baya öyle görünüyo.
neyse biz yemek yiyoz Kebapçının ön tarafı komple cam bi tane küçük çocukta ordan içeri bu adamlara bakıyor belli ki aç çocuk.neyse adamlar hiç o taraflı değil. çocuk cama falan vurmaya başladı tık tık lıyor böyle belliki yemek istiycek felan. neyse ben gördüm çocuğu bayağa kalabalık bi garson u bekliyorum yaklaşsada çocuğa bi şeyler ver diycem garsona.
neyse sonra çocuk biraz daha hızlandırdı vuruşlarını falan.
sonra bi garson fark etti olayı çıktı dışarı çocuğa bağırıyo çağırıyo falan o içerdeki oturan abilerden birisi garsona yükses sesle bağırdı "rahat bırak bakıyım çocuğu oda insan değilmi. bırak seyretsin bizi dedi noolcak." ohaaa dedim ya harbi hödüklüğe bak. hayatımda o anki kadar gülsemmi ağlasammı hiç olmamıştım vala aciip bi karmaşada kaldım.[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bi kıza cıkma teklifi etcektim.Ama kabul etmez diye edemiyodum.bir gün kız geldi yanıma sana bisey solıcem dedi.Tamam sonra bende sana bisey soylicem dedim.Ehe kız bana ben senden cok hoslandım dedi.Bende senden dedim.Cok garip olmustu.5dk bakmıstık oyle birbirimize:)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki biraz garip.
Yazlikta gece 3 gibi annem indi aşağıya su içiyor mutfaktan bende yukari teras a cikayim dedim üç katlı sonuncu kata çıkarken annem terastan indi aşağıya o gece terastan aşağıya inmemiştim.[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

aeuae aynii banada oldu tam ben etcem etti yarildim

bi olay vapurdaydik oturuyoz falan sohbet dersaneye gidiyoz 1 tane cingene tipli bi kucuk cocuk la orta okula giden bi cocuk kavga ediyolar kufur ediyolar falan sonra cingene cocuk ben benimkini gosterirsem korkar kacarsin dedi ve orda cocuk cikardi resmen bizim azimiz acik kaldi
Sosyal ağlarda paylaş

sınıftada benim basımdan degil ama ark.basından bir olay gecti.
önümde oturan ark.derste telefonla oynuyodu.Hafif bir ugultu vardı sınıfta.Sonra ne olduysa kesildi ugultu.Bizim ark.da farkında degil olayın yanındakine -lan olm hoca gelirse haber ver yer yoksa beni dedi.Tabi bütün sınıf koptu orda.Ama bizimki hala farkında degil isin bakınıyo etrafına neye gülüyo bunlar diye.Hoca geldi yanına tamam veririm dedi.Gülmekten sıradan düsmüstüm:)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...