Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ne lahn!!

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

onlar anne ağustos böceklerindne geriye kalanlar...

her yıl eylül sonuna doğru doğacak ağustos böceklerinin gelişimi tamamlanır ve anne kendini çatlatarak yeni nesile yol açar...

onlar fedakar annelerden geriye kalanlar, onlar bir bakıma, kutsal naaşlar...

onları gördükçe kendi annem aklıma gelir benim için yaptıkları ve ona olan vefa borcum aklıma gelir
onlar yeni neslillerin yol açma çalışmalarında ortaya çıkan eserler, onlar annelerden geriye kalanlar...[hline]Bastonu bildim ben!

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben artık onlardanım. Kendimi bu yaratıkları çoğaltmaya ve dunyayi ele geçirmelerine adayacağım :__)[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

Ben alırım onları varya şişin ucuna takarım yakarım ateşi cazır cazır alevde ızgara yaparım sonra da kömürleşmiş kalıntılarını alırım parçalarım küllerine kadar parçalarım sonra da kediin mama tabağına koyarım
desem çok mu sadist gibi gözükürüm....????*!Ki asla yapmaz.....*[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 23 November 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
Ben artık onlardanım. Kendimi bu yaratıkları çoğaltmaya ve dunyayi ele geçirmelerine adayacağım :__)

Abi yalnız direkman dreamcatcher geldi aklıma o filmden sonra 1 ay midye yiyememiştim.....[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 23 November 2003 22:45 tarihinde demiş ki:
Ben alırım onları varya şişin ucuna takarım yakarım ateşi cazır cazır alevde ızgara yaparım sonra da kömürleşmiş kalıntılarını alırım parçalarım küllerine kadar parçalarım sonra da kediin mama tabağına koyarım
desem çok mu sadist gibi gözükürüm....????*!Ki asla yapmaz

başka böcek olsa şöle en lüzumsuzundan bi hamam böceği ben yaparım bu dediklerini de hem austos böceği olduğu için hem de babacumun sölediklerinden dolayı yapmam :)[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...