Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simit ve Cola(aka iki farklı kulturun/jenerasyonun birlesme noktası)

Aegean

Öne çıkan mesajlar

valla ben okulda ne zaman yemek yesem bi dahaki gün okula gidemiyorum... o yüzden de yemiyorum bişey... Acıkmıyorum ki zaten Basketböl oynuyoz unutuyom açlığımı eve gidince 1 somun ekmeğin arasına yarım kilo kaşar koyup 1 litre kolayla bitirebiliyorum bazen kahvaltı da etmediysem :)[hline] =o=
Sosyal ağlarda paylaş

çay ve ayran almayan kesimin temsilcisi olarak okulda her sabah kola+simit yerim[hline]
There is a peace I am searching
There is a freedom I'm depending on
There is a pain that's never ending
There is a rain falling only on me
There is a dream I am living
There is a life I am dreaming of
There is a death I'm awaiting
There is a home I am deserting
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ehehe sabah çıkarken hamur işi + çay yada konfleks...
1. devre arası - bişi yok
2. devre arası - simit ayran
3. devre arası - yok
4. devre arası - yok
5. devre arası - keke meyvesuyu
6. devre arası - tatlı(albeni tercihtir ;)
....[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

değişilmez kahvaltımdır.. ayrıca bu alışverişe her sabah tam parayla giderim (nası oluyosa sürekli elimi cebime attığımda tam para çıkıyo)
zaten simit bu aralar beslenmede ana maddem oldu.. haftaiçi hergün haftasonu günlerinde de sürekli bi şekilde yiyorum bu simidi.. mucidi elleri öpülesi ve yalanası bi insanmış[hline]Peheey!
Sosyal ağlarda paylaş

ortaokuldayken çok yapardım onu okulda her gördüğümden 10bin alırdım (bugünün 150bini gibi bişi) 4. veya 5. tenefüs kola felan alabilirdim :) özellikle para unuttuğum da yapardım. hiç borçlanmadan. valla ben sosisli-kola yerim. aralarda tost-çay, paraya ihtiyacım olduğunda ise paso biskrem, tutku yerim...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

tüm simit-kolacılara katılıyorum deli bişi hele bi olay war anlatmadan edemicem hani kolayı alırsın hava soğuktur kola ondanda soğuk o anda refleks olarak 2 sn.de bir kolayı içersin sırf elin donmasın diye daha sonra o muazzam içeceğin nası bittiğini anlamazsın bile işte bööle bişey neys Simit-Kola rulaz!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...