Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortega döndü

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

• Admin
tükürdügünü yalarmı şerefi olan bi insan?

okadar türkiyeye , fb ye laf edip atıp tutan birisine forma giydirmek ...

ortega oldu kolpa
yakışırmı ona bu forma
ay yıldızın altında
oynamasın bu çakma[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

Valla milletten duyduğunuz modası geçmiş tezahüratları yazıyorsunuz fakat şunu hatırlatayım ki Ortega fenerbahçeye karşı ters bir tavır hiç bir zaman almadı .. Ceyhun ve bir kişi daha kimdi unuttum , o ikisi sebebiyle zaten oynayamıyordu , onlar gittiğine göre rahat rahat oynayacağına inanıyorum .[hline]Istiaron / RunUO Ultima Online
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
abi şimdi kafadan salladım mani yazdım ben nzm milet sölüyodu bunu lol ya :p
hatta nası kafiye koyim aha oldu falan diyip dura dura yazdım yani :P

bu arada adamın neler dedigi nasıl demeçler verdigini okumadıysan boşver ..[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bu olaya pek sevinmedim açıkcası ama tükürdüğünü yalamaksa olay Hakan Şükür olayındada okadar yazıldı çizildi karşılıklı olarak ve şuan Hakan Şükür GS de
bide Fatih Terimden sonra adam 2. en büyük transfer oldu :d [hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 21 November 2003 22:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla süper bi haber zaten ben en başından beri Ortegatı desteklemiştim bi ara azıtmıştı ipnetor ama adam oldu :D

hoydonk ortega bide kluviert diyolar ama yalan :D eğer doğruysa bu 3 gs ye 2. bi 6 kasım tattırabilir :D[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Çaykur Rizespor Kulübü'nün başvurusu üzerine, tekrar edilmesi kararı verilen ve 3 Aralık'ta oynanacağı açıklanan Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçıyla ilgili yürütmeyi durdurdu.
hehaheahe[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmuş zaten ben toto da yatmışım ama bu hafta 1 TRİLYON veriyolar toplam 8 kağıt ve 32 kolon oynadım şansım büyük inşallah bi 5 milyar alabilirim :D[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...