Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar kapak olsun ADSL'e ZAM!

Vodan

Öne çıkan mesajlar

Gidip aylık dial upa 300-400 mılyon werıpte burda gelip "ooo cok zamlanmıs 60mılyona cıkmıs cok mok" dienlere sunu dıorum:
Az gezeleyin.

Bu arada cafelere iyi oldu bu 2mbit 450mıl. en sonunda akıllı bırsey yaptılar dank etti kafaları bu dewlet az kafayı calıstırsa cok para kazanır ama işte allah herkese zekayı eşit dagıtmıor.[hline]Türk Replay sitesi
Sandwaves
Sosyal ağlarda paylaş

hala anlamadınız olayı

bu tarife açıklanmadan önce diyelim 1000 adls müşterisi vardı bunların hepsi 128k kullanıyordu gelir 40 milyar giderde x di

şimdi gelir 80 milyar gider gene x,mantık aynı süğer market mantığı hani tansaş reklamı vardıya hanım bahçe makasını ne yapacaksın biz kahvaltılık almaya geldik diye işte yaptıkları millete bahçe makası aldırtmak[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Virus, 21 November 2003 20:16 tarihinde demiş ki:
Benim açımdan iyi oldu 170 verecektim şimdi 87 vericem belki 512 alırım :D[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

allah gözünü doyursun
e tabi yılların abazalıgı bi anda patlıyosun
bizimde sakaryada 256 var 512 ye cıkartmaya calısıcaz simdi :)
istdeki suan 128 artırmam sanırım 4-5 gun sakaryadayım zaten[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
E doğal karşılaman lazım ve dyna şuana kadar ödediğim paraylan kendi telekomumu kurmuştum :) binadan biri daha var onlan anlaşırsam daha sağlam bir baglantıda alabilirim :)[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=8740
Yapılan zam hakkında oldukça güzel bir yazı adamlar baya karlı çıkıyorlar püf.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 21 November 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
hala anlamadınız olayı

bu tarife açıklanmadan önce diyelim 1000 adls müşterisi vardı bunların hepsi 128k kullanıyordu gelir 40 milyar giderde x di

şimdi gelir 80 milyar gider gene x,mantık aynı süğer market mantığı hani tansaş reklamı vardıya hanım bahçe makasını ne yapacaksın biz kahvaltılık almaya geldik diye işte yaptıkları millete bahçe makası aldırtmak[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"

Birader sen anlamadın galiba. Bahçe makası mı kardeşim bu. Ha senin mantığıyla yaklaşırsak, veririm bahçe makaslarını geri, elektrikli testere alırım.. eheh[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...