Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zamazingo Okulu FOrumlarina Hayir!

Neverm1nd

Öne çıkan mesajlar

ilk önce ilk açılan konuyay bakarsınzı ben kimseye napıosunzu ha höö die dalmadım güzel güzel konuşuoduk sonra işin cıcıgı cıktı bende böle olmaz flan gibi noraml msglar attım ama dinleyen olmadı biri gelip sana ne faln dedi.
şimdi bu thread benim şu senin girme bakam gibi bi olay yok genel bir kural wardır bugün bu thread e bunu yazan yarın öbürüne atlar
bu msg larım sana engine ya da ne biliim cesis e faln deildi burda nasıl dawranılır yaz demişin yazıdm zaten bi önceki konuyu aç 2 ya da 3. sayfada sunalrı okuyun sunalra da bakın önceden soprun çıakrmış şeyler die yazdım.
ama şu noktaya gelelim ki bu blademaster denen arkadaş bana özel msg dan dizi dizi tehdit yagdırıp thread esnasında da bi tonla laf etti bu arkadaştan bunun hesabı sorulacaktır
2 arkdaşım benim okulda birinin beni yapmakla suçladıgı thread kitleme ve ya da kitletme gibi bi lüksüm yok olması da gayet zor lakin ben den önce böyle bir yetkiye sahip olacak tonla adam war.
enginle senin sahsınıza ve msglarına hiç birşey söylenmemesine ve benim sinirlendigim adamlarla okulda ve bahsettiginiz arkadaslık ruhunuzun oldugu ortamlarda alakanız olmamasına ragmen ilginç parlama ve çıkışlar yapmnız çok garip.
burası sizin için bir onlien ortam oalbilir ama ben burda muhabbet ettiğim adamların çogunu ztaen gercek hayatta da tanııp görürum yane 2 keliem yazıp ahkam kesmek gibi bir alışkanlık geşlişti
rebilcegim bi mekan deil lakin sizin gelmeniz de b farklılık yaratmadı.[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

hergün buraya tonla ne dediğini bilmeyen garip adam gelir biçogu da gider sizin gibi aklı başında adamların gelmesi ne bana ne başkasına batar hayat eğlenmeden geyik yapamdna geçmez ama burda önemsememiz gerekn bikaç nokta war:
burasının belli kuralları var ve bir forum karşılıklı chat ortamı deil mirc gibi programlarla topluca alman lisesi ahalisi oalrka onlien geyiğinizi çewirip eğlenebilirsiniz ben de katılırım katılmam katılıcna da dicek bi lafım olmaz ama burası biraz farklıdır espri yapılır konuşulur geyik yapılır ama en azından herkesin anlayabilecegi katılabilcegi bir konuda olur alman lisesi hede hödö toplandık burası bizim thread siz girmeyin naparska yaparız gibi bi anlayış pek yürümüo.ilk konuda herkes tnaıştı öpüştü oh kaynaştık yanaştık amaç buydu ulaşıldı ilerleyen günlerde forumdaki münasebetlerimizde tanıgınımzı biriyle muahbbet ettigimizi bilir daha rhata oşlur daha hoş beş ederdik .bunu noraml şekilde belirttim daha açıkça söyleyerek belirttim anlanmadı anlatılmadı artık bilmiorum ama artık bişiler anlatabildigimi umuyorum[hline]bornozlu canavar

[Bu mesaj DeamoN tarafından 20 November 2003 22:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu konuda ne düşündüümü önceki msglarda belirttim zaten daha fazla hiçbişe sölemicem..
yeterli bilgiyi edinebileceğim sürece irc hayatım da oldu forum hayatımda..
fizban arkadaşım eer kuraldan nizamdan harbiden anlıo olsaydın bu tip şeylerin burda deil özelde konuşulması gerektiini, şuan yaptıımızın o "kuraldışı" diye nitelendirdiiniz şeyden farksız olduunun farkında olur ona göre davranırdın..

ve bide yeter artık ya..çok gereksiz yere uzadı bu artık kilitlensin bitsin bu topic..[hline]...is there a life after birth?

[Bu mesaj jany tarafından 20 November 2003 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

boşver..
Onu bilenler bilir..Açıklamaya gerek yok..
Genede Çok merak ediyorsan; (Bkz: Snnsellik sezmek ne demek?) yada Eski zamanın bozulan forumlarından örnek alabiliriz..Herşey zamanla deforme olur..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

Yapılanlar nizami olmasına nizami, ama paticik forumlarına uymuyor, iğreti duruyor. Asıl önemli olan, paticik ortamında katı bi gruplaşma yok. Bu gruplaşmanın olmaması tadından yenmez bi ailemsi hava olşturuyo. Sizde harala gürele hayda hoppa nidalarıyla kendinizi bi threadde toplayıp bi grup oluşturunca olanlar oluo..
Sosyal ağlarda paylaş

gel dene bakalim hesap sormayi da noluyo dört kolludan cikarsin siniftan
ayrica haricten gayel okuma o adamlarin hepsi benim arkadasim sen benim ne düsundügümü nerden biliyosun ayrica
bnsana sadece yaydim bunu yarin insanlar görürse naapcaksin die hala gecerli ve hakettigin gibi yeterli antipatiyi topladin okulda zaten ezik oldugunu dünya alem biliyo hesaplasma isini de yapacaz tatilden sonra ha eger özür dilersen bu insanlarin hepsinden nasi bi yalanci oldugun icin ozman affedilirsin pm den ne bicim tehditler yolluyo diyosun bi ss koysana oyman bu paticikte cik oluyo söle olur böle olur diyince pmden tehdit edio denio koy ss görelim ayrica rahatsiylik verdigimiz herkesden e özür
Sosyal ağlarda paylaş

Deamon, Blademaster, Neverm1nd;

Eğer birbirinize "yarın okulda görüşçez olm, erkeksen çık dışarı" muhabbeti yapacaksanız yeri burası değil.

Hatırlatma yapmama gerek var mı bilmem; paticik forumlarını kullanarak özel mesaj veya doğrudan forum yoluyla hiç kimseyi tehdit edemezsiniz. Kendinize gelin.

Konu Dışında açılan bu tür topicler çok fazla birikmiş değiller ve başlıklarıyla kendilerini çok açık anlatıyorlar. Merak etmeyen veya anlamayacak olan girip okumama şansına sahip. Kurallara uyulduğu ve bu topicte örneğini gördüğümüz gibi okul içi tartışmanın paticike yansıtılmadığı durumlarda kitlenmesi veya kısıtlanması anlamsız olur.

Ilgi görmeyen okul topici zaten unutulur gider, abartılıp her gün yeni topic açılmadığı sürece sorun yok bence.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 19 November 2003 22:42 tarihinde demiş ki:
kaldan bi yığın adam war böle bi geyik dönüo mu hiç..

paticikte KAL lobisi var
ele geçirdiler resmen forumu

eski mezunları, halen okuyanları ve yeni mezun olanları falan cogu yazar, admin(athe eski kal mezunu ema da sanırım öyle) yada başka bi konuda yetkili kişiler

geyik yapsalarda laf edemiyoruz iktidardalar :)
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah yine kadınlar ah erkeklerin devri kapandı bilioruz da kaç sene daha sürcek kadınların hükümdarlığı ya :)
bu arada rahatsız ettiğimiz herkesten özür[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...