Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl de sadece port mu önemli yoksa telefon numarası da mı?

hatneren

Öne çıkan mesajlar

ben de haberi aldım. yaşadığım ilçeye başvurular başlamış ama
bi sorunum var şimdi bizimkiler bugün hatta, yeni ev satın alıyorlar yani şuanki evimden ayrılacağım ancak yaza taşınacağız. Ve ben acaba diyorum port başvurusu yapsam bu eve kursalar sonra taşındığımız eve de nakil gibi falan bişey yapılıp orda da kullanabilir miyim acaba adsl yi. yani tel. no değişse şimdi tahsis edilen porttan o numara için de yararlanabilir miyim. hoşçakalın.[hline]herkes dünyayı değiştirmek ister ama kimse kendisini değiştirmek istemez.
Victor Hugo
Sosyal ağlarda paylaş

yani şimdi telefon aynı kalabilir o güzel.

gittiğim yer aynı ilçede, yani aynı ilçede ille de her telefon hattında adsl hizmeti olabilir(port tahsis edilebilirse tabi) diye bişey yok doğru mu anladım acaba.[hline]herkes dünyayı değiştirmek ister ama kimse kendisini değiştirmek istemez.
Victor Hugo
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi telefona adsl hizmeti weriliyorsa ve sen o ilçede kalıp telefon hattını değiştirmek zorunda kalmazsan santralde aynı kalacağından adsl hizmeti verilir.

Ama tel değişirse gideceğin yerdeki santrale olup olmadığı etkiler.

Ama nakil olayını nasıl yaparsın hiçbir fikrim yok adslde.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

hmm saol Vodan olayın işleyişi hakkında bayağı fikir sahibi oldum.
aslında 7-8 ay bile beklerdim ama bi port kapatmak lazım telekomdaki efendilerin bidaha ne zaman lütfedip ihale açacağı belli olmaz.[hline]herkes dünyayı değiştirmek ister ama kimse kendisini değiştirmek istemez.
Victor Hugo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...