Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enf lvl 49, tavsiyeler verebilirmisiniz..

Gilth

Öne çıkan mesajlar

Evt arkadas su anda 2.ci char'imi kasiyorum, eglenceli denilebilir enf oynamasi mesela mongo olayi muhtesem.
lvl 89 katana(2He) silah wrangle aldim elime su anda %75 effective ama genede iyi dmg vuruyor.

Bana verebileceginiz tavsiyeler neler olabilir, mesela nerede nasil ne kadar hizli para kazanabilirim cunku malum para sikintisi cekiyorum, ve bir de perklerimi neye vereyim neleri tavsiye edersiniz...

Simdiden tesekkurler...
Char: ''Hayvanat''
ps: unvandan charimi degismeme ragmen hala yanda nickimin adinda oyuncu adimi hala degismiyo, ilgilenirseniz sevinicem...[hline]God gave men both a penis and a brain, but unfortunately not enough blood supply to run both at the same time...

[Bu mesaj Gilth tarafından 16 November 2003 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Enf olayını benden çok daha iyi bilenler vardır mutlaka ben bir tanesi ile uğraşıyorum ben yaptıklarımı söyleyeyim sadece lvl 90 ım şu anda

Temple of Three winds ten - Stygian Desolator
Foremans tan - Assault Class Tank armor (giymek için değil armor bir item olarak kullanılabiliyor ve 30 dk cycle ile 2k dmg absorb edebiliyor)
Temple of Three Winds ten - Exarch Robe (lvl 100 e kadar kullanmayı düşünüyorum)
Aynı şekilde templedan alacağın itemlar

Touch of the Griper, Withered Flesh ve Rock Crusher Gauntlets

2he ye gidiyorsan Stygian ile Katana yı karşılaştırdım lvl a göre Stygian neredeyse iki katı dmg veriyor.
Ayrıca Perklerde mutlaka "Bio Shielding".

Daha ilerde ise Black Clan Tank Armor ve Queen Blade sonrasındada Enchanced Queen Blade kullanacağım armor olarakta şu an ql90 CAS symbiotic kullanıyorum mutluyum gayet güzel gidiyor.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar cok sagolun yardimlar icin...
Bikac sorum daha var cevaplarsaniz sevinicem...
1- Simdi ben en bastan itibaren lvl1-lvl52 hep parrye iyi bi yuzdelik verdim dagitirken ama simdi celiskiye dustum cunku fast attacki 0lamis bi salagim en baslarda lvl 30 filanken :( , simdi dusunuyorumda 245 skillim var parryde eh 100%luk lerdede 270 filan yani nerdeyse 90% ip dagitmisim parrye,
sorum sey olacak ilerde fbr kullanabilmek icin parryi 0layip fast attack ve treatment tipi seylere dagitmayi dusunuyorum cunku treatment'de baya az kaldi 240 larde birsey su anda.

Sizce ne yapmaliyim?

2- Ha bide Stygian templeda hangi bossdan cikiyor vede o hangi skilleri istiyor onzac bi belirtirsen sevinicem...

ps: bu arada 2He kullaniyorum(katana su aralar)...[hline]God gave men both a penis and a brain, but unfortunately not enough blood supply to run both at the same time..

[Bu mesaj Gilth tarafından 19 November 2003 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Gilth tarafından 19 November 2003 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2he kullanıyorsan fast attack ı maxla bence

Stygian üçlü bir bosstan çıkıyor (birini öldüğrünce diğeri spawn olan üç boss)
ilki Uklesh The Frozen
ikincisinin adını hatırlayamıyorum
Üçüncüsü yani Stygian ı düşüren Aztur
Stygian Statları

[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 19 November 2003 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 19 November 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
2he kullanıyorsan fast attack ı maxla bence

Stygian üçlü bir bosstan çıkıyor (birini öldüğrünce diğeri spawn olan üç boss)
ilki Uklesh The Frozen
ikincisinin adını hatırlayamıyorum
Üçüncüsü yani Stygian ı düşüren Aztur
Stygian Statları

[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 19 November 2003 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]

e simdi parry'i mi 0layim sence yoksa birakiyimmi oyle?[hline]God gave men both a penis and a brain, but unfortunately not enough blood supply to run both at the same time...

[Bu mesaj Gilth tarafından 19 November 2003 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Parry de gereklide artık arttırma bir süre lvl 100 olana kadar falan sonra title lvl atladıkça ip artacak her title lvl ın ilk bir kaç lvlında fazla fazla ip olacağından bir kaç defa daha arttırırsın.

zaten 150 den sonra gönlünden geçen skilli bir lvlda maxlayabiliyorsun.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

Aşagıdaki link'e bakarsan işine yarayan bir iki sey bulabileceğini zannediyorum..

http://forums.anarchy-online.com/forumdisplay.php?forumid=162

Bu linkden Enforcer forumlarına ulaşabilirsin."Notum Mines"
"So, you made an enforcer" ve "The official Enforcer sticky thread" e tıklarsan sorularının büyük bir kısmına cevap bulucagını dusnuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...