Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık StarWars

Arloth

Öne çıkan mesajlar

Ben StarWarsGalaxies satıyorum.oyun için 55$ istiyorum.Kendi accountumu almak isteyen olursa 40 dolar da ona istiyorum.
Player name: DarkBlade FireStone
PA:R.I.P
2/3/3/3 Bounty-Hunter,3/3/0/0 Creature-Handler.
380k para,%59-61 protection veren composite armor(dark blue renk),8-9 tane medium harvester,4-5 tane personal harvester,bir sürü kaliteli silah.Birçok yüksek levellı güçlü pet;Merek Avenger(cl:40),Boar ravager(cl:34),.... Graul(cl:35),....
yanılmıyorsam 120k civarı solar energy.
Tüm R.I.P deki arkadaşlarıma bir hoşça kalın diyorum,hepinize de bana şu gune dek yaptığınız yardımlardan dolayıda teşekkür ederim.Yeni çıkacak MMORPG lerde görüşmek üzere elveda.[hline]Arloth Gregorn Elf/Mage "You shall burn in flames"...
dL|Chavez/Damne[dL]egion...
DarkBlade FireStone,Novice Bounty-Hunter,Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

.... Graul olan Graul Mauler olcak şimdi hatırladım :).SwG de düzgün bir şey yok valla,boş oyun.Uo oynuyorum şu an çok daha zevkli açıkçası.Transportation desen her bi shuttle a bindiğinde 1-10dk arası beklemek zorundasın.PvP zaten baştan savma,yalan bir taraf güçlü diğer taraf güçsüz kalıyor hep özel vuruşlara bağlı.Bounty-Hunter lık desen 1 defa ben çok daha fazla şey bekliyordum,gerçek bir bounty-hunter olmak onun gibi yaşamak fln ama bırak bunları sırf B-H missionları yapmak bile katliam.Farklı bir şeyler yapayım dersin,gidersin random npc lerden görev alırsın bug lı çıkar.Oyun çok yapay,git görev al,öldür kısır döngüsü içinde geçiyor.Aldığın rütbelerin ... kadar önemi yok.Bunlar oyunun en göze batan kısımları daha neler varda neyse... canınızı sıkmayayım.
WoW veya UXOO nun çıkışını bekliyorum,sizler ile işallah orda görüşürüz.Bir daha da tovbe ettim uzayda geçen MMORPG almıyacağım.[hline]Arloth Gregorn Elf/Mage "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun için 50$ istiyorum demişsin account için ise extra 40$. Şimdi sen o 50$'a sattığın kutunun cd-key'ini kullandığın için başka account açılamaz.Bi işe yaramaz yani o oyun accountsuz.Ayrı ayrı satma bence 2'si 90$ de, yada ne biliyim...Çünkü söyle bi durum var oyunu almadan accountun alınıp kullanılabilirki 40$ çok ucuz bi fiyat. :p

Yanlış anlaşılma ile doğacak sıkıntıları önlemek amacıyla yazdım.[hline]Muhendis A'ab the Lord Of Arachnes in Eclipse
Wolith the Nerve-less Greenberet in Ahazi

[Bu mesaj Enginar tarafından 15 November 2003 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın sanırım :),da ben aynı cd-key den farklı account açılabiliyor diye biliyorum sonuçta bu oyunu bir başkasına satarsam o bnm şifre mi,acc. name imi nerden bilebilir de girebilir ki?[hline]Arloth Gregorn Elf/Mage "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

dark cok uzuldum ayrildigina, uzun zamandir girmediginin farkindaydim ve oraya buraya sorup duruyodum, en sonunda patlattin sonuc paragrafini.

Herkesin oyunu ogreten bir kisisi var, benim icin de sen oydun. Yatirim yaptik, kar ettik sozum ona - mine lariminhepsi patladi - , ne hayallerimiz vardi hepsi batti.

Senle beraber takilmayi ozliycem dostum, keskem satmasan da aradabir girsen ...

Kendine iyi bak, en azindan buralarda ol.[hline]eededo tha Pokemon Master
--------------------------------------------
Adventure Crew ... www.advcrew.com
Knights of The Old Republic ... www.advcrew.com/kotor
Sosyal ağlarda paylaş

ahah abi mine ları sorma bile.2 ion reactor ümde patmaşıtır,çünkü girmedim.Bir kere kar ettik o bize yeterde artar bile herhlade :).Oyunuda sildim,şimdi hiç tekrar yükleyemem.Beni aydınlatan arkadaşa da teşekkür ederim acc. konusunda.WoW veya UXOO da görüşmek üzere...[hline]Arloth Gregorn Elf/Mage "You shall burn in flames"...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...