Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eclipse - Kettemoor Slot değişimi

DA2019

Öne çıkan mesajlar

Konu diğer topicte çok saptı buraya yazıyorum:

""Yaw aklıma bişi geldi. Malum Türkler ençok Eclipse ve Kettemoorda toplanmış durumda. Biraraya da gelemiyoruz? Şöyle bişi yapsak:

Kettemoordaki arkadaşlar eclipsede birer karakter açsa ve slotlarıyla birer küçük ev dikseler bizim şehre (Bizi de admin yaparsınız kiraları biz öderiz, böyle bi imkan varsa tabi)

Biz de kettemoorda birer karakter açarız, sizin şehre birer ev kurarız.

Her iki taraf da kazançlı çıkar. 20 kişi starporttan istediğimiz yere gideriz.

Nası fikir, ben fazla mı cinlik yapıyorum yoksa??""

Bu arada bu tamamen benim fikrim, haddime düşmeden bi teklifte bulundum. Bu karar konseyimizde konuşulup reddedilebilir ama Kettemoor'da oynayan arkadaşların böyle bir olaya hevesi varsa oturup konuşuruz...

Saygılar,[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Royal Imperial Paladins (R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

beyler cidden desteginize ihtiyacimiz var kendi bunyemizden 40 li rakamlara ulasacagimizi biliyoruz. eclipsede bir karakter acmaniz yeterli evi biz saglariz bzi admin yapmanizda yeterli bolece maintanceleride yatirabiliriz. ozellikle kettemordaki ve diger serverda olupda eclipsede char acmayanlardan rica ediyoruz. bunun haricinde burasi bizim kurdugumuz bir city bizimle baglantisi olmayan tum arkadaslarida yardima bekliyoruz.[hline]sad
eclipse - BountyHunter
R.I.P

fade
FarStar - novice weaponsmith
Sosyal ağlarda paylaş

Lan Enako hemen atladın fikrime çekil kardeşim kettemoordan gelen herkes: HI'LAL'e bir iki...

Hah şimdi yeni tartışma başlar, bize hayır bize diye...

Bırakalım adamlar karar versin, alt tarafı bi slot verip ev kurcaklar... Ama sizin daha çok ihtiyacınız var :-P

Yoksa SOE forumda niye ingilizce: Wanted citizen falan gibi bi mesaj yazasın ki? :-P

İşin şakası hakikaten o mesajı hem ingilizce hem türkçe yazmışsın ve sadece Türkçe konuşanlar alınacak demişsin, tahminimce Eclipse'de oynayan tüm türkler Paticik.com u takip ediyodur... Buraya da yazabilirdin...

Neyse boşver...

HI'LAL'e gelmek isteyen arkadaşlar. Oyun içinde:

/tell revhas, /tell sad, /tell muhendis, /tell beyaznoc... Yazın arkadaşlar ilgilenirler... (Ben ilgilenemem 350k'ya armor siparişi verdim param bitti... :lol: )[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter

[Bu mesaj DA2019 tarafından 18 November 2003 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saolasın Popeye (Direkt üzerime alındım yani :-P)

Benim de kettemoorda bi karakterim var, Devvo ismi gene... En son naboodaydım para falan yok beş parasız bi newbieyim. Bi iki transfer yaparsanız yanınıza gelirim... (Paraları evi alıp kaçarmışım... :-P)[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

ben de acarim eclipse'de, maksat rebel kardeslere destek olmak =]

bizim city full su anda, Kette'de /tell ler Lion'a =]

unity karakter ismin nedir?

edit: ehe enako'ymush, taam yukardaki mesaji yeni gordum pardon =]

[hline]Meelou A'Ie of NovaCorp, Temenos Island - Kettemoor Galaxy

[Bu mesaj athea tarafından 18 November 2003 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi de benim Avatar kullanmak için ya da sol tarafta bişiler yazması için illa "hede hödö yöneticisi" falan mı olmam gerekiyo? Diğer forumlarda olduğu gibi herkes bi avatar kullanamaz mı? (Kullanamazlarsa beni kayırma imkanınız olabilir mi sizi gördükçe çok fena kıskanıyorum)[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

İyi akşamlar,
Eclipse ilk fırsatta bir karakter yaratıyorum. Adı "Goktug Tetik" olacak. İlla bir tarafı tutmam gerekli mi ne rebel olmak nede imperial olmak istiyorum. Kimin gerçekten ihtiyacı varsa o tarafı seçebilirim. Sonuçta ben karakter açacağım ama tüm maliyet size yansıyacak gibi gözükmekte.
Saat 19:00'a kadar iş yerindeyim, ne yapmam gerektiğini iş yeri adresime gönderin yada eve gidince buradan okurum olayı.
İyi akşamlar

[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kumadam, 18 November 2003 17:26 tarihinde demiş ki:
Ben değilim çünkü eclipse de hiç karakter açmadım. eğer varsa da başka bir isimle gelirim, canımız sağolsun.
İyi akşamlar

Bekleriz kumadam saolasın...[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

abi biz rebel istiyoruz. rebele ihtiyacimiz var. cunku rebeliz. o nedenle soe forumuna actik. paticigi takip etmeyen cok turk var kimse farkinda degil.

tabi neticede mevzunun pada oylanmasi gerekiyor, ama cok absurd bir zamana denk geldi, server upgrade var forumlar faal degil. bu durumda artik surec sirasinda online olanlarla oylama yoluna gitmek zorunda kalacagiz.

yarmagul derecesinde uykusuz olmama ragmen bu gece bir sure online olmaya calisacagim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 18 November 2003 18:04 tarihinde demiş ki:
abi biz rebel istiyoruz. rebele ihtiyacimiz var. cunku rebeliz. o nedenle soe forumuna actik. paticigi takip etmeyen cok turk var kimse farkinda degil.

tabi neticede mevzunun pada oylanmasi gerekiyor, ama cok absurd bir zamana denk geldi, server upgrade var forumlar faal degil. bu durumda artik surec sirasinda online olanlarla oylama yoluna gitmek zorunda kalacagiz.

yarmagul derecesinde uykusuz olmama ragmen bu gece bir sure online olmaya calisacagim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Ben de acayip uykusuzum şehir kurulduğundan beri (hoş dün armor peşinde koştum ama neyse :-P)

Paticiki takip etmeyip SOE forumu okuyan kimse var mı, çok ilginç?? Sana başvuran oldu mu Enako??[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

forum faal olmadigi icin olayi mail yoluyla FrF uyelerinin oylamasina sundum. oylamanin suresi yarin aksama bu zamana kadar surecek, sanirim bu sayede olumlu sonuc cikmasi durumunda isi icra etmek icin tam bir gun verecek. diger serverlerden Freedom Citye citizen olarak katki yapabilecek arkadaslar paticik ozel mesajdan bana ulasirlarsa oylama sonuclandiginda daha hizli isi halledebiliriz.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...