Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurt dışı çıkışları

Befounder

Öne çıkan mesajlar

Yok abi ben okudum bütün yazıları adam savunacağından değil gıcıklığına atmış lafı ortaya telaşlanmayın :) "Burası Tr diye iyi birşey olmayacak mı?" gibi saçma bir cümle kurmuş :D Olmuyor işte al sana örnek Amerika'da gece elektrikler giderse adamlar kör olduklarını sanacaklar yaklaşık 3 ay önceki elektrik kesintisi 1973 ylından beri Amerika'daki ilk elektrik kesintisiydi. Türkiyede yağmur yağar *tak* elektrik gider,internet falan gider,yağmur yağmaz durduk yerde gider.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyre2k, 17 November 2003 19:31 tarihinde demiş ki:
Bu arada devlet dairesinde calısmıyorum olsemde calısmam zaten :)

ee sen çalışmazsan bizler çalışmazsak kim çalışacak devlet dairelerinde? hani biz türk evlatları vs. idik? :) İnanılması güç bir çelişki senin ağzından.

said:
Cyre2k, 17 November 2003 18:59 tarihinde demiş ki:
Bıdı bıdı konusup uste cıkıp adam oldugunuzu ispat etmeye calısmayın. Hanginiz vergisini dogru duzgun veriyorda hesap istiyor? Her şey alt yapı gerektiriyor ama hepiniz (dediklerime bıdı bıdı cevap veren insanogulları) ekranlarınıza oyle focuslanmışsınızki neyin ne oldugunu herkesden daha iyi bildiginizi ve insanları ezebilceginizi saniyorsunuz ama hayat bu değil .

Monitöre baktığın her saniyenin 1/10undan fazlası vergi olarak devlete gidiyor zaten merak etme eğer olay vergi ise ve Türkiyede hayat = vergi demek bunu biliyor olman gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...