Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gothıc 2

Salo

Öne çıkan mesajlar

şehirdeki dükkan sahiplerinden onay alarak bir dükkan sahibinin yanında çalışmaya başlaman lazım yada militia'ya jkatılabilirsin,militia'ya nasıl katılıcağını 1-2 gün önce biri sormuştu ona yazmıştım,ara hemen bulursun,dükkan sahiplerinin onaylarını almak için verdikleri görevleri yap sonra birinin yanında çalışmaya başlayabilirsin,görevlerin hepsini nlatmak çok uzun sürer,sen takıldığın görevi yaz onu anlatiyim[hline]tık!
we dont die!we go to hell and regroup.

Sosyal ağlarda paylaş

sağol.Ringwrait55 ile yardımlaşıp bu konuyu aşmıştım.şimdi militia aldum.sen bana pladin nasıl olunuyo bunun hakkında genel bir bilgi verirsen iyi olur. simdilik benim için yeterli şimdi kesebileceğim tüm hayvanları kesmeye çalışacagım.
Sosyal ağlarda paylaş

valley of mines'a gitmeden önce ormanlarda öldürebileceğin her şeyi öldür,warglar,skeletonlar,vede fazla sayıda gelirse orc warriorlar zorlar.her yeri gez,oyunun ilerilerinde paladin olma şansı verilecek sana.paladin olmak içinilerlerde paralı askerlerin demircisi tutklanıyo,onun suçsuzluğunu kanıtlaman lazım.

bi iki basit öneri
1)hayvanlardan aldığın etleri pişirmeden yeme,pişirirsen daha çoksağlık veriyorlar
2)10 mantar yersen manana,10 elma yersen sağlına bi kerelik bonusalırsın
3)lockpickleri dikkatli kullan,ilerlerde yokluk çekiyorsun
aklıma bunlar geldi.takılırsan özel mesaja at takıldığın yeri yardım ederim[hline]tık!
we dont die!we go to hell and regroup.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...