Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

grupların t-shirtleri, istanbul...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Nightwish, Therion sweatshirt'lerim, Katatonia, Nevermore, Children of Bodom, Dark Tranquillity, Finntoll t-shirt'lerim var. Hiçbiri Türkiye'de bulunmaz heralde. Hepsini Nuclear Blast'tan getirttim. Hiçbir şey almayacak olsanız bile isterseniz bedava katalog yolluyorlar. Fiyatlar hatırladığım kadarıyla t-shirt'ler 15 euro, sweatshirt'ler 20 euro'ydu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 15 November 2003 17:39 tarihinde demiş ki:
benim t shirtlerin etiketlerinde ya "stüdyo ümit" ya da "orijin" yazıyo. bu iki firmaya tel açarsak istediimiz tshirtleri yaptırabiliriz heralde benim de istediim yeni tshirtler war[hline]

açıçası 2 sninde yaptıı t-shirtler l3ok gibi
kalite yok bi kere
kumaşı kötü + baskı irenç

bende sentenced war işte kumaç baskı vs olarak inanılmaz üstün
paraya kıyp getrmtmek lazm[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Etos, 15 November 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
Nightwish, Therion sweatshirt'lerim, Katatonia, Nevermore, Children of Bodom, Dark Tranquillity, Finntoll t-shirt'lerim var. Hiçbiri Türkiye'de bulunmaz heralde. Hepsini Nuclear Blast'tan getirttim. Hiçbir şey almayacak olsanız bile isterseniz bedava katalog yolluyorlar. Fiyatlar hatırladığım kadarıyla t-shirt'ler 15 euro, sweatshirt'ler 20 euro'ydu.

o katalo parayla aslnda şansa beleşe gelio
adamlar önce Türkiye'yi avrupa birliinde sanıo yolluo
sonra işte kredi kartı numarınızı verin çekmemiz lazm diolr yoksa yollamicaz oluolr
ama postaya vermiş de oluolar aynı zamanda katalogu
kaytlara geçtiinden ismin her mevsim yolluolr[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...