Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

grupların t-shirtleri, istanbul...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

bazı grupların t-shirtlerini arıyorum. bunlardan 1 tanesi gerçekten önemli benim için:
Nightwish

akmar'da her dükkana sordum hepsinden de "yok" cevabını aldım. nerden bulabilirim biliyor musunuz?
ayrıca sadece nightwish diil böyle çok popüler olmayan grupların t-shirtlerini de arkadaşlarım arıyor. nerelerden temin edebiliriz istanbulda. bilenler yardımcı olsun[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

duyulmamış değil, popüler olmayan gruplar. mesela nightwish'i hemen herkes duymuştur ama çok fazla popüler değildir. öyle her önüne gelen dinlerim demez. Ama bi manowar, bg, inflames herkes dinlerim der yani.
popüler olmayan derken kastettiğim nightwish gibi gruplardı[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 09 November 2003 12:19 tarihinde demiş ki:
Besiktasta monkeys var
bide oraya bak[hline]i just don't know what to do with myself..

burda miksen bulamazsn
akmarda da bulamazsn

yukarda bi genç yazmş
www.nucklearblast.de
işte burdan bakabikrsn
bana her mevsim katalog gelio burdan
baya güzel şeyler war
ben sentenced aldm
bide getrtmek sorun olabiliyormuş.
bide masraflar girio resmen
ama bi kaç kişi alalm derseniz ben warım[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyoğlunda halep pasaşı içinde sanırım adı enes t shirt olan bi yer var
işte orda bulablrsin belki
ha buarada orda yılbaşı zamanlarında fln orda 80li grupların t shirtleri fln satlcakmış yani eer adam yazmıosa
şöyleki ben bi ac/dc t shirt ü almaı hedefliorm yani isteenler gidip baksn yılbaşında
sora adamın bir başka projeside matrix montları fln yani ilginç bi adam :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-StorM-, 09 November 2003 13:47 tarihinde demiş ki:
ya beyoğlunda halep pasaşı içinde sanırım adı enes t shirt olan bi yer var
işte orda bulablrsin belki
ha buarada orda yılbaşı zamanlarında fln orda 80li grupların t shirtleri fln satlcakmış yani eer adam yazmıosa
şöyleki ben bi ac/dc t shirt ü almaı hedefliorm yani isteenler gidip baksn yılbaşında
sora adamın bir başka projeside matrix montları fln yani ilginç bi adam :)

+1[hline]Schlag die Schlacht Leb wie Du Willst Ich kenn keine Not Und Keine Angst vorm Tod Schlag die Schlacht Du hast die Wahl Ich hab ein Herz aus Stahl
God Hates us all!
Sosyal ağlarda paylaş

sorun su o bahsedilen pasajda bugune kadar Nightwish tshirtu gormedim, acikcasi NW tshirtu satan bi yer oldugunu da zannetmiorum... Hatta bu ulke sinirlari icinde uzerinde nw tshirtu gordugum tek bir kisi war bugune kadar[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 15 November 2003 00:46 tarihinde demiş ki:
Hatta bu ulke sinirlari icinde uzerinde nw tshirtu gordugum tek bir kisi war bugune kadar[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

kim o, çok yüksek bir fiyata belki satar :P[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...