Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsimsiz..

medusa748

Öne çıkan mesajlar

Çoğu ki$iye çok saçma gelebilir belki de ama aşık olduğum ve bu şiirleri ithaf ettiğim kişi hiçbir zaman bu şiirlerimi okumicak ve aşkımı ona itiraf etmeyeceğim.. Şiirlerimde de belirttiğim gibi birgün gözlerimi kapadığımda belki öbür dünyada yanımda olabileceği umuduna kapılacağım ve aşkım karşılıksız olduğu için acı çekeceğim.Reddedilmenin verdiği acı bu acıdan çok daha fazla olur bundan eminim o yüzden bu büyük sevgim hep içimde kalıcak.Allahtan şiirlerim bana içimi dökme fırsatı tanımış yoksa ne yapardım bilemiyorum.Belki ilgilendirmez bunlar sizi ama napiim içimi dökmek geldi birden :)[hline]That was just the dream...
Sosyal ağlarda paylaş

yo hayır,insanlar böyle şeyleri paylaşmak ister,son derece doğal seninde böyle içini dökmek(bu deyime uyuz olurum böğ) istemen,ilgilendirip ilgilendirmemesi değil önemli olan,bizimle paylaşman bunları beni şahsen mutlu etti

dipnot:daha balonların patlamamış ama yeni gelenler bölümüne uğramamışsın,bir gir o bölüme merhaba yeniyim ben fln bişiler de,kaynaşırsın insanlarala,hoş olur güzel olur[hline]tık!
we dont die!we go to hell and regroup.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...