Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çektiklerim...by Levie...[love topic]

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

said:
Mirage, 14 November 2003 22:13 tarihinde demiş ki:
said:
karpuz, 14 November 2003 21:18 tarihinde demiş ki:
said:
songlessbird, 14 November 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
kendin ol yeter

o yalan...[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:

haha, evet aynen karpuza katılıyorum. bariz yalan.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

nesi yalan?
seni olduğun gibi sevmeyen bir kız zaten senin sevgine layik değildir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 14 November 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
sen bırının pesınden cok kosma ve merak etme sana en uygun olan zaten senı bulacaktır yada senı farketcektır[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

jacabo son noktayı koydu walla...[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 14 November 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
sen bırının pesınden cok kosma ve merak etme sana en uygun olan zaten senı bulacaktır yada senı farketcektır[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

keşke onu yapabilsem bea ahhh:( aşık olunca da kafamdan atamıyorum ki??? gerçekten aşık olduğum sayılı kız oldu. ama hoşlandıklarım baya vardı. şu anda da aşığım mesela böhühühühüh

*! layttır:)*[hline]
Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.

hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı
Sosyal ağlarda paylaş

eh tek çareye bakıyo gibi... yarın için şans dileyin arkadaşlar...

May the power be with me...[hline]
Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.

Sosyal ağlarda paylaş

levie, yapabilecegin tek sey kizla konusman, burda yardim istemissin sna ask buyusu componentlari nerden bulunur mu diye anlaticaz?

gidecen konusacan, surekli espri yapmaya calisan tiplerden diilsindir umarim, cunku bazilari cok asiriya kacirir hep civik civik konusur. olgun ol, ama kasma kendini. kizi normal bir kiz gibi gor, kiz kardesin gibi konus, daha sonra yakinlasinca isi pisirirsiniz umarim.[hline]Avatar isteriz
Sosyal ağlarda paylaş

levie daha yasin genc. korkma unutur gidersin zamaninda bizde yasamadik degil ahh ah. takma olursa olur olmazsa bi gun o kiz sana yine gelir hic meraklan ma. ama illa istiyosan kiz 1 hafta ilgi goster diger hafta ilgisiz davran eger kiz senin ilgisiz oldugun zaman sana yaklasmaya calisiyosa o zaman seni isteyip istemedigini anlarsin.:)[hline]ben almiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar mission completed:) kızla telefonda geçen 6.27 dk (25 kontör) ardından kızla dost haline geldik. Ama istediğim şey de buydu açıkcası. Ama böyle giderse daha sonra "nası çıkma teklifi edicem ben bu kıza?" diye yardımınızı isteyeceğim anlaşılan:) Yardım eden herkese çok çok teşekkürler.[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

levie durumu oraya getirdiysen gerisi pekte zor olmasa gerek hani..senin varlığından haberdar ve muhabbetiniz var..
oluruna bırakırdım ben olsam[hline]Estel_Anorien, 26 June 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
hayatinizi hep hayatinizin son saatindeymişçesine yaşayin.
karpuz, 11 November 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
içimizde ramazan aylarında ortaya çıkan tıpta ramazan cinleri olarak adlandırdığımız cinus ramazanuslar var...
_-Sturm-_, 13 November 2003 18:34 tarihinde demiş ki:
Yine patladım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...