Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayarla ilişkiye girmek..

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

• Admin
said:
Azmodai, 14 November 2003 22:31 tarihinde demiş ki:
lol. nicotineemisin?
cocuklarinla karinla falan ilgilensene sen bosver bilgisayarlari falan[hline]Azmodai - the anti-garbage activisionist

türedi abi ben 4-5 kişide ucundan accık nicotinelik seziyorum :P
psikolojim bozuldu öle böle diil
nicolar sarmış dört bir yanımı..[hline]Grandmaster Hamburger
Sam, 14 November 2003 02:47 tarihinde demiş ki:
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan adamın ilk cümlesini oku ve ne anladığını bana bir paragraf halinde açıkla lütfen... eğer zihinsel ilişkiden bahsetseydi böyle üstü kapalı bir anlatımdan yararlanmazdı... şimdi salak gibi "ben zihinsel ilişkiden bahsetmiştim siz yanlış anlamışsınız" derse de biz yanlış anlamadık o yanlış anlamamız için öyle yazdı göya haklı olcak ya... BEN YERMİYİM LAN ÖYLE HAREKETLERİ HA!?!?[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SandroNightFall, 14 November 2003 22:40 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar oha ya cinsel ilişkiyle ne alakası var..Töbe töbe.. Elbette zihinsel ilişkiyi kastediyorum tabiki.. Herkez okadar çok bilgisayarla uğraşıyoki artık ekmek su hava ve bilgisayar var gerekli şeyler arasında..

şekil 1a...[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 14 November 2003 22:40 tarihinde demiş ki:
Fistan adamın ilk cümlesini oku ve ne anladığını bana bir paragraf halinde açıkla lütfen... eğer zihinsel ilişkiden bahsetseydi böyle üstü kapalı bir anlatımdan yararlanmazdı... şimdi salak gibi "ben zihinsel ilişkiden bahsetmiştim siz yanlış anlamışsınız" derse de biz yanlış anlamadık o yanlış anlamamız için öyle yazdı göya haklı olcak ya... BEN YERMİYİM LAN ÖYLE HAREKETLERİ HA!?!?
[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:

kesinlikle katiliorum tepki alınca kıvıriyim dedi...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk

Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...