Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PAticik a-sosyal mi?

Albatros

Öne çıkan mesajlar

yaw zaten bone'la bu akşam tavla nargile partisi verdik.. dışarda çürücem be fedo..

duman altı oldum resmen.. sırt çıntama nargile dumanı sinmiş durumda..

bide şu sıralar paranın cebimde kalması lazım.. malum sana bahsetmiştim :) eheuehu[hline]I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

Bence olay dışarı çıkıp, "hadi sosyal olalım" demekle olmuyor. Eğer insan gerçekten sosyalse, yanında hiçbir arkadaşı olmadan da sosyal olabilir. bir müzik aleti çalmak bile sosyalliktir. ama evde oturup çalarsın, yanında kimse olmaz. olsun sen yine de sosyal bir adamsındır.
he, ben böyle miyim? hayır. paso dışardayım, hafta içleri evde ödev yaparken paticik takılıyorum. zaten asosyal olamam, çünkü sürekli basket maçlarım var, müzikle uğraşıyorum. neredeyse arkadaşlarımla buluşmaya vakit bulamıyorum.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

a sosyal mi? o da ne?[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Hepimiz normaliz.

Tabi ki kendi normlarımızı kendimiz oluşturduğumuz sürece :D
Örneğin tutup da benim gibi birini post-modern dünyanın normlarıyla düşünmeye(yargılamaya da diyebiliriz) başlarsanız 'huyyaaa asosyale baaak ııyk' dersiniz.
Ama farklı normlar farklı zihniyetler, farklı zihniyetler de farklı yargılar getirir.
[hline]and there's magic in the air...

[Bu mesaj Aurora tarafından 11 November 2003 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[b]Benim bu soruyu sormamdaki sebep şu : Her gunumun aynı olmasından ve sıkıcı 3-5 arkadaşdan bıktım.Zaman buldukça ki fazlasıyla oluyor Paticiğe akıyorum.Barmar da yok zati burada..
Hayatları benimkine benzeyenler var mı diye sordum.[hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

Babacum sen istersinde biz tavla nargile olayına girmezmiyiz ;) Ahanzi dopiği bilem var :)

said:
BabacumMostors, 11 November 2003 14:09 tarihinde demiş ki:
evet evet hatta ebn de sınawdan çıkmış olacam moral depolarım 12 sinde tavla partisi yehooo[hline]Ve sen, ben; değirmenlere karşı,
Bile bile birer yitik savaşçı,
Akarız dereler gibi, denizlere,
Belki de en güzeli böyle...
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...