Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG project-entropia cok iyi bedava oyun

Akira

Öne çıkan mesajlar

said:
Erutan, 08 November 2003 15:04 tarihinde demiş ki:
Ya abi blizzard mmorpg yapamaz biklere isim de hayır yok =) world of warcraft bence oyun cok büyük hayal kırıklığı yaşatıcak sizde =) benden sölemesi yani oyundaki karakterler falan cok garip olmuyacak bence[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu

Bilmiyorum forumları takip ediyomusun ama oyunu oynarken

''daha önce hiç bir zaman savaşmamış bir ork bile olsan savaş alanında balta bulduğunda savaş için yaratıldığını ve kanın kaynadığını hissedeceksin ve eğer bir cüceysen eline bir çekici ilk defa aldığında ggerçekten zırh ve silah yapabildiğini, diğerlerinden daha iyi yapabildiğini hissedebilceksin''.

Ha bunu bırakalım müneccimmisin sadece 10-15 tane SS'ye bakıp oyunun kötü olduğundan bukadar eminsin oyunun başarısız olucağından. Şahsen kendi adıma konuşuyorum ben oyunun başarılı olucağından %100 emin değilim ama genede çok büyük bir ihtimal öyle olacağını tahmin ediyorum. Benim somut düşüncelerim var. Bir Blizzard ben ilk okul 4teykenden beri fantastik kurgulu oyunlar üzerine çalışıyor ve belki dahada önceden beri adamların en az 9-10 senelik bir tecrübeleri var. İki WarCraft üzerinde Ben hazırlıktaykenden beri çalışıyorlar ve adamlar bu dünyayı sadece baştan aşağı çalakalem (örnek warlords) bir oyun olsun diye yaratmadı her oyunla beraber bir sonraki adımıda düşündüler. Bugün bunun yüzünden masa üzerinde Warcraft frpsi oynayan insanlar var ama ben bir warlords dünyasında geçen (daha bilimum örnek var böyle oyunlara) frp oyunları görmedim. Adamların elinde bir Ultima Online gibi dünya yaratmak için gereken her şey var. Üç zaten adamların oyunun almak için hazırda bekleyen büyük bir oyuncu kitlesi var ve Blizzard başarısız bir oyun çıkarıcak olsa baştan WOWu single player yapardı çünkü bu durumda başarısızlık demek nerdeyse Blizzard için skandal olur insanların beklentileri yüksek. Ve son olarak ben şuana kadar blizzardın çıkardığı hiç bir oyunun tam anlamıyla başrısız ve acele çıkarılmış olduğunu görmedim. Ha eğer seninde somut görüşlerin varsa aynı şeyleri tekrar edeceğine nedenlerini söyle ;) Buarada yanlış bilmiyorsam Origin ilk başta sadece Ultimayı single playerda çıkardı daha sonra multiplayera geçti sanırım doğruysa bu bile başlı başına başarılı olması için bir neden.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 11 November 2003 17:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu ne acelesi adamlar kaç zamandır zaten single player yapmak üzere üstünde çalışıyolardı sonradan multiplayer yapalım dediler.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl aceleye geliyor ya lol. Çok uzun zamandır yapımda oyun , gecikti bile yani.

Ayrıca bahsettiğin starcraft eklentisinin Blizzard tarafından yapıldığını pek sanmıyorum(Gundam'dan bahsediyorum , Blizzard öyle aptal bir eklenti yapmaz)[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

arama bolumunden erutan'ın mesajlarını aratın sonra tartışmanın gereksiz oldugunu anlarsınız zaten :)[hline]Magic, 19 April 2001 18:5 tarihinde demiş ki:
Tadılacak bir şaraptır aşk...
Yıllanmışı makbuldür

Ziarenko, 21 April 2001 02:24 tarihinde demiş ki:
yillanmis ha? sana 70 lik bitane bulalim?
Sosyal ağlarda paylaş

Gundam oyuncular tarafından yapılmış bir mod. Blizzardın falan yaptığı yok , araştırdım ve blizzarda bağımlı olmadığını kendi resmi sitesi falan olduğuunu gördüm. bilmem neye dayanarak blizzard yaptı diyorsun.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

PvP olmazsa hiçbir multiplayer oyun çok büyük başarılar elde edemez artık.
Daoc ta millet bir an önce lvl 50 olayım da PvP yapayım diye kasıyor sabah akşam.
Mob kesmek nedir ki? bi süre sonra otomatiğe bağlıosun. Aggro kontrol falan ne kadar saçma şeyler artık.
Gireceksin PvP arenaya. o koredeki adamı pataklayacaksın bi güzel eğleneceksin. olay budur.
Daoc çok iyi ve kolay PvP sistemine sahip olduğu için expansionları deli gibi satılıyor. Eq VE AO ın Pve leri çok güzel.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

tartişma başlıktaki entropia oyunundan wow tartışmasına kaymış ama ben burada tekrar şu entropia için bir yorum yapmak istiyorum.
oyun isteyenler için hiç para harcamadan oynanabilecek güzel bir mmorpg ye benziyor ve ülkemizdeki bu tür oyun oynayan yüzlerce insanın sadece beleş olduğu için hertürlü haksızlığın oldugu bedava bir ultima online server ında oynadığını düşünürsek. bu oyuncular için güzel bir alternatif olduğunu söyleyebilirim.
ayrıca oyunda para kazanmak gibi bir durumda söz konusu. hiçbir şekilde para kazanma olasılığım olmayan, dandik bir oyun server ında oynamaktansa aynı parayı verip (hatta belki para bile kazanabilirim) daha iyi şartlarda oyun oynamak cok daha güzel olabilir.
birazcık ing. nizde varsa faklı ülkelerden arkadaslarda kazabilirsiniz. hiç ing. yoksa buda sorun değil mutlaka bir şekilde birileri sizi zaten bulur yada bütün gurubunuzu toparlayıp topluca bu server a da geçilebilir. yani olasılıklar ve yapılabilirlikler sınırsız. sanırım tek gereken birazcık cesaret.
istemediğiniz sürece kim sizden para alabilirki?
bu gece yatağınızı uzandığınızda bu konuyu bir düşünün.
Sosyal ağlarda paylaş

PE yi indirdim kurdum girdim baktim. guzel bir oyuna benziyor daha action a giremesemde takılalım biraz bakalim :)

Bu arada oyuna 0 parayla basliyorsun mal mal dolasiyorsun ortada :) bence para kazanabilirler yani :)

LOTR un da Middle Earht Online.adindaki online oyunu sitedeki tarihe bakılınca 2004 de cıkacakmis.Kitaplari , oyunlari ve filmleriyle zaten yeterince reklam yaptı birde arkasina Sierra yi almıs geliyor. Sonucta bu da WOW veya cıkacak olan diger oyunlara guclu bir rakip sayılabilir su an.[hline]www.elanrealms.com No Speed, No Inj.
A tale that goes on. Become a part of it.

[Bu mesaj jonq tarafından 14 November 2003 11:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj jonq tarafından 14 November 2003 11:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...