Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG project-entropia cok iyi bedava oyun

Akira

Öne çıkan mesajlar

said:
Ardeth, 07 November 2003 18:46 tarihinde demiş ki:
Abi bu oyunların hepsi World of Craft çıktığında yalan olcak
insanlar hayatında hiç oyun görmemiş mahluklara dönecek

Tıkla[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

wow bitti,artık kimse wow beklemiyor, hala yapımcıların anlıyamadığı şeyler var şayet bir pve oyunu oynamak istersem gider eq oynarım,eq den 5 sonra bir oyun çıkartıp içerik açısından eq in yanında 0 kalan bir oyun yapıp satmaya kalkmak feci sonuçlar doğuracaktır.wowda içerik yok grafik olarak zaten çağ dışı, birde oyunu pve ye çevirdiler. türkiyede dünyadan birhaber insanlar olabilir ama yurtdışında wow söneli çok oldu[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

bence tam tersi , senin haberin yok
WoW forumuna bakarsan dünya mmorpg oyuncuları arasında azınlık sayılabilecek paticik de bile bekleyen çok insan olduğunu görürsün, yabancılar içinse bakacağın adres blizzard forumları
içeriği ve grafikleri konusundaki yorumlarına katılmıyorum, kimsenin katılacağını da sanmıyorum urza yörünge içi olsaydı o katılırdı herhalde[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

eq 100 bin quest i geçeli bir yıldan fazla oldu bunun yanına yaklaşması imkansız grafik olarak az söylemişim çağ dışınında çağ dışısı oldu eq2 de chain mail üzerindeki halkaları sayabiliyorsun zırh kirleniyor belirli noktalara güneş vurunca yansıma yapıyor bunlarda birşey değil çünkü daha aşmışı lineage 2 adamlar unreal motoruyla mmorpg yaptılar oyunu oynamıyorsun bile mekanların güzelliği insanı büyülüyor[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

eq2 nin grafiklerini beğenen fazla insan görmedim ben açıkçası, çok plastik gibi barbi bebekler gibi duruyorlar, genel kanı bu oyuncular arasında. ben günde 4-5 saat blizz/wow forumundayım nerdeyse bütün adam gibi msgları okuyorum, paticikten çok ordayım.

mighty sen bence başka bi oyun forumlarına bakıosun:P gidip blizz/wow forumlarına bakarsan gayet iyi bir kitlenin beklediğini görebilirsin, adamlar kore sitelerinde yazanları koreli bulup çevirtiyorlar be daha ne, sırf 1 satır yeni bilgi için, kuduruyor millet resmen,
bu forumlarda da birçok söyleyeni olduğu gibi birçok kişi oynadığı mmo yu bırakacak wow çıkınca. koreli playerları da sayarsan ben eq1 i geçeceğini düşünüyorum wow un şu an. aynı şekilde eq1 oynayan ana kitlenin çoğunlukla eq2 ye geçmeyeceğini de düşünüyorum açıkçası. ayrıca sen eq 2 nin önerilen sistemini biliyor musun? ben biliyorum, o sistem piyasada yok nerdeyse öyle abartı bi sistem istiyor oyun. çoğu kimse almaz böyle bir sistemi, 50 dolarlık oyun için.

migyt, grafiklerin zaten AŞMIIIŞ olması gerekmez, sadece atmosfere, dünyaya uygun, ama sb gibi 10 sene öncesinin daggerfall 2 grafiklerini de kullanmayan ortalama bir grafik motoru yeterlidir. ki wow grafik motorunda çok ilginç şeyler var çok iyi incelemek lazım, sular, lavlar,undeadların yeşil çamuru vs ilk kez olması gerektiği gibi görülüyor bence.

ac2 çıktı süperdi grafikleri noldu kaç kişi oynuyo şimdi 3000 mi? 8 server başlayıp 2 ye düştüler. patladı oyun. yada mesela bırak mmo yu, unreal 2 de patlamış bir oyun dehşet grafik olmasına rağmen.

ayrıca quest demişin peki eq 100k questi kaç yılda yaptı? belki blizzard 50k-60k quest içererek çıkartacak wow u daha ilk yılında, nerden biliyorsun ki?

burda diablo 2 için 1 milyon u aşkın farklı item hazırlayan bir şirketten bahsediyorum ben :)

benim tahminim sen bile giriceksin wow a lol[hline][i]Wow - MM

[Bu mesaj Norak tarafından 08 November 2003 03:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bak Gamespy ne demiş wow için :)
If anyone can manage a smooth MMO launch, it should be Blizzard. It knows how to polish games to near-perfection before releasing them, taking all the time it needs to refine gameplay balance and interface issues. And after years of perfecting battle.net, it knows how to manage thousands of people crowding into its servers.[hline][i]Wow - MM
Sosyal ağlarda paylaş

"mighty sen bence başka bi oyun forumlarına bakıosun:P gidip blizz/wow forumlarına bakarsan gayet iyi bir kitlenin beklediğini görebilirsin"

bahsettiğin kitle yapımcıların hedef kitlesi değil aynı şey swg dede vardı oradaki kitle zaten üzerinde wow yazsın ne olursa olsun alacak adamlar oyüzden sağlıklı bir değerlendirmeye taban oluşturabilecek bir kitle değil oysa 3. noktalardaki insanların asıl oyunun duruşunu belirleyecek

" bu forumlarda da birçok söyleyeni olduğu gibi birçok kişi oynadığı mmo yu bırakacak wow çıkınca."

bu kesinlikle bir kriter değil hepsi bıraksada birşey ifade etmez

"koreli playerları da sayarsan ben eq1 i geçeceğini düşünüyorum wow un şu an. "

tahmin edemiyeceğin kadar çok koreli tanıyorum o sefil dili bir ara çözmek en azından çözmeye çalışmak zorunda kaldım benim tanıdığım bütün koreliler şuan llineage 2 bekliyor son baktığımda 23 beta serverı full dü (ufak bir not düşmekte fayda var adamlar bu mmorpg olayını çözmüşler inanılmayacak bir şekilde ortam istediği kadar kalabalık olsun lag mevcut değil)

"ayrıca sen eq 2 nin önerilen sistemini biliyor musun? ben biliyorum, o sistem piyasada yok nerdeyse öyle abartı bi sistem istiyor oyun. çoğu kimse almaz böyle bir sistemi, 50 dolarlık oyun için."

evet biliyorum bizim şartlarımız için highend bir sistem istiyor ama amerikan bstandartlarında alınamıyacak bir makine değil ama bunlar gerçeği yansıtan şeyler değil bu tarz spekülasyonlar swgde de yapıldı görüldü ki oyun sefil makinelerde bile low end olarakta olsa çalışıyor

"migyt, grafiklerin zaten AŞMIIIŞ olması gerekmez, sadece atmosfere, dünyaya uygun, ama sb gibi 10 sene öncesinin daggerfall 2 grafiklerini de kullanmayan ortalama bir grafik motoru yeterlidir. ki wow grafik motorunda çok ilginç şeyler var çok iyi incelemek lazım, sular, lavlar,undeadların yeşil çamuru vs ilk kez olması gerektiği gibi görülüyor bence. "

sb nin grafiklerine şu yönden bakmak lazım sb teoride şuan piyasada bulunan en kusursuz oyun fakat wolf pack ve ubi inanılmaz beceriksizleri sayesinde oyunu çökerttiler oyun ilk ay 100 bin kopya sattı wp/ubi yerine oyun soe nin elinde olsaydı bugün efsaneydi.sb de önemli olan massive hareketlerdir. oyunculara 200vs200 bir şavaş veya daha iyi grafikler seçeneği sunuldu kimse grafik istemedi ama sanırım aralıkta expansionla birlikte onuda düzelticeklermiş.sana tavsiyem görmene bile gerek yok kafanda unreal motoruyla yapılmış bir mmorpg hayal et eminim ki olayı kavrıyacaksın

"ac2 çıktı süperdi grafikleri noldu kaç kişi oynuyo şimdi 3000 mi? 8 server başlayıp 2 ye düştüler. patladı oyun. yada mesela bırak mmo yu, unreal 2 de patlamış bir oyun dehşet grafik olmasına rağmen."

ac2 nin batışı aynı benim wow için bahsettiğim developerların dünyadan bihaber olmasından düşünebiliyormusun bir mage kasıyorsun sonra 2 sn de çat istersen archer oluyor böyle bir rezillikle insanların önüne çıkarsan tabi batarsın

"ayrıca quest demişin peki eq 100k questi kaç yılda yaptı? belki blizzard 50k-60k quest içererek çıkartacak wow u daha ilk yılında, nerden biliyorsun ki?"

quest sayısı birincil nokta değil bütün sorun pve insanlar artık bilgisayar başında oturup aptal yapay zekalara sahip bilgisayar kodlarını kesmekten sıkıldılar.karşında insan zekası gibi şaşırtıcı bir rakip olabilecekken pve'ye mahkum kalmak sinir bozucu bir bunu yapmak için üste para vermek kimse istemiyor.konuştuğum insanlar şayet gözümü karartıp bir ömür törpüsü pve oyununa başlıyacaksam eq e geri dönerim diyor elimin altında hazır oturmuş bir sistem varken en mantıklısıda o zaten yani anlıyacağın wow 5 yıl sonra çıkacağı eq üzerine birşey koyamıyor ozaman başarı nere

"benim tahminim sen bile giriceksin wow a lol"

aranızda en çok oynamak isteyen adam belkide benim fakat bazı gerçekleride gözardı etmemek lazım yeni trendler real yapılanma yönündeyken pve bence gelecek vaad etmiyor.

Not :şimdi aklıma geldi birde wow da çok ilginçtir lore üzerine bir çalışma yok şu dakikada lore bitmiş olmalıydı[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

dün akiam 1-2 saat oynadım oyunu, sisteme para vermeniz için herşeyi ayarlamış adamlar oyuna 0 la başlıyoruz. Hiçbir eşya filan yok, turuncu bir giysi var ki, o giysi ile dolaşan insanlara da fazla rağbet eden yok.
Birileri için çalışıp çok ufak paralar elde etmek tek şans, onun içinde çalışacak birilerini bulmak lazım.

1 PED = 100 PECs. bir yaratık vuruyorsunuz şehir dışında mesela .40 PED harcayıp(kurşun atışına göre hesapladım kafadan) .22 PED veriyor, avcılık çok pahalı..
Oyun pahalı. Demin biriyle konuştum 0 dan başlamış 4-5 ay önce, sürekli çalışmış birileriyle, hunter skillini arttırmış kazandıklarıyla, birde giysi almış - silah ve kurşun - o kadar.
Güzel grafikler var ama gereksiz pahalı bir oyun...[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

e ne olcaktı abi -azerot topraklarında yaşam- mı olcaktı ismi :P belgesel mi bu ehe
ama wcraft dünyasını sevmiyorsundur o zaman tamam bunuda sevmesin, ama direk kötü olacak diyemessin ki kesin bi şu vardır kötüdür diye kanıt sunmadan :) ama böyle bile bu senin fikrin olur,geneli temsil edemez, yani ben katılmayabilirim o fikre :)

warcraft kendi oyunu sonuçta blizardın, gayet iyi yane bence ismi. daha birde sc dünyası var ellerinde tepe tepe kullanılabilecek.

hem zaten karakterler garip olmasın normal olsun istiyoruz bizde gayet iyi bişi yani dediğin aslında :)[hline][i]Wow - MM
Sosyal ağlarda paylaş

hayır demek istediğim cok abartmışsınız okadarda süper bi oyun değil (sslerden gördüğüm kadarıyla) yok wow gelince dier oyunlar oynanmicak falan fıs hem okadarda güzel görünmüyor =) bunu demeye çalışıyorum 1098289478892347 dakkadır[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...