Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG project-entropia cok iyi bedava oyun

Akira

Öne çıkan mesajlar

ne yazık ki okullarımız düşünen hesaplayan insanlar yetiştiremiyor.

sistem içinde dönen bir para var bu paranın çok büyük bir bölümü firmanın ve dönen paranın komisyon ile geri dönüşümü mümkün değil bu durumda firmanın batması lazım bu basit matematiksel bir gerçek batmamasının nedeni tek gelirin temelde komisyon olmaması[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akira, 05 November 2003 01:36 tarihinde demiş ki:
valla inadını anlayamadım ben hala ne parasından bahsedıyorsun vermezsen nasıl alacak ki acıkca anlatta anlıyalım origin sonyde servet goturuyo onlinedan bunlar da kazanacak bundan dogal ne varki ben hala senın derdını anlamadım

ben dıyorumki ben ve arkadasım ikimiz bu oyunu 1 sene 1 lira bile vermeden oynarız yani peki sen de diyorsunki illa para vericen hayret ediyorum herhalde beni benden iyi tanıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

yahu maden çıkarmak için el bombası lazım her kazışta bir bomba kullanuyorsun ve tanesi1$
şimdi nasıl birisi para kazanabilir ki? !!!

parayı bırak , yetenek geliştiremezsin bile..
Burada herşey paralı olduğundan kimse çöp bile atmaz sağa sola!

Geleceğim ,bakacağım ve gideceğim çok tuzaksa... Olay budur.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 05 November 2003 01:40 tarihinde demiş ki:
tamam sen devam et anlayacak gibi de durmuyorsun zaten[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...

Bak cok acik acik anlatayim benim evimde bir hizmetci bir tanede dadı devamli calisiyor beni realdan tanıyanlar bu froumdan bilirler yani sonucda belli bir meblag oduyorum onlara her ay ama inan ayda 10 dolar bile bana batıyo planet side i cok istesemde almıyorum aynısı arkadasım icinde oyle onunda isleri cok iyi ama anlamadıgım sen neyı savunuyorsun bak iste ne guzel bedava oynuyoruz kımsede para ıstemıyo fransada planet side alacaktım virgin mega storedan ama baktımki orda bile 59 euro yani bu cok nuyuk bir para benim icin bu oyun sa bedava bak gel ben oynuyorum kımsede bir kurus almadı alamazda hic bir bilgim ellerınde yok ve inan bu oyunun hic bir eksigide yok ama sen ben baba parası yerım dıyorsan git harca ver ayda 10 dolarları bol bol laglı takıl valla kımse kusura bakmnasın bu saate anca bunlar kafama gelıyo ne bıleyım .
NOT dadi benim deil oglum icin :) (Cok guzel kızıl mavi gozlu bir rus ) ((hanim gormesin ))

[Bu mesaj Akira tarafından 05 November 2003 01:52 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Akira tarafından 05 November 2003 01:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak şimdi son kez çırpınayım belki anlarsın soe nin 600 bin EQ acc u var.bu adamlar yılda 2 kez exp çıkartıyorlar bunların min değeri 30$ ortalama bir hesapla kelle başına yılda 210$ alıyorlar ve bu adamların standart server gideleri haricinde çıktıları yok bu adamlar yılın ilk iki çeğreğinde büyük zarar açıkladılar.

öte yanda burada oyuncudan herhangi bir ücret talep etmeyen bir firma var hazırlanan sistemde bir havuz var.şimdi havuz sana x kadar loot para vs veriyor bu gökten zembille inmiyor, bu adamların parası, sonra bu adamlar sana verdikleri paranın bir kısmını gerçek paraya çevirmek için alıyorki bu çok cüzzi bir miktar yani rakkamlara koyarsak havuz sana 100$ veriyor bunun 5 ini çevirim ücreti diye aldı diyelim adamların havuzudan biranda 95$ çıkıyor sen istemediğin sürece sisteme para aktarmıyorsun şayet durum böyle olsa ve tek gelir çevirim ücreti olsa sence bu adamların ayakta kalabilmeleri mümkün mü?[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...

[Bu mesaj Mighty_THoR tarafından 05 November 2003 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oside diyor ismini degisirsem 30 dolar bende degismem vermem 30 dolar ama isteyen veriyor.
Bak sanırım sen anlamadın bunlar %5 komısyon olarak alıyor o da sen istersen simdi bunlar diyorki bu oyunda kasıyorsunuz gelin bundanda para kazanın bizde kazanalım . yani benim bilmem xx silahım var bu gozde bir sey ama ben pek girmıyorum oyuna simdi boardlar var ve web sayfası bunu satmak istersem buralara yazıyorum ya oyuna yada webe satılırsa diyelimki 10 dolara sattim 9.5 benim pay pal a 0.5 onların hesabına gidiyo yani onlarda komisyon alarak para kazanıyor oyun su an baya kalabalık kimse de o kadar salak deil orda yani . valla ister inan ister inanma bir gunde ki ilk gunum 0 dan 8 dolar yaptımm ben
Sana bir meslek yazayım bak ogren 0 skille para yapmak icin RUNNER yani kosucu evt ava cıkan bir gruba katılıyorsun yenisin imanewbie erebilecegin hic bir sey yok gruba ama ne kendin yaratıkların onunde kosarken katıldıgın grubtaki avcılar onları kovalıyor ve onlar damage almadan yaratık oluyor ve booom sana da direkt para geliyo oanki zevki yasamak gerek gozlerine inanamıyorsun bu bir seylerin baslangıcı oluyor bu arada dilencilikde yapabilirsin ben sırf dostluk kurarak kımseden dılenmeden bir madenciden 5 dolar aldım 1.02 cent istemistim adam bana al 5 dolar yarın bir gun sana ihtiyacım olur dedi adam en asagi bir kac bin dolarlıkdı vallla ne diyeyim olunce loot vermiyorsun oldugunde direk en son dirildigin yerde baslıyorsun eger sehırde dırılmıssen bir kere bird aha uo daki gibi eve 50 saat hayalet olarak kasmıyorsun hem ne guzel biliyormusun uo daki gibi skıll kasmak icin box yapanlar hemde harkulade grafiklerle veya jedi 2de ki gibi kılıc savasanlar bildigim ben burayı cok sevdim uzun sure cıkmam peki bunu elestirirken bu kadar neden bazi Türkiyedeki free shartlari elestirmiyorsun sırf para kazanmak edit le item satmak icin acılan zavallı okul cocuklarından 30 - 100 dolar koparan gmlere neden sesin cıkmıyor bilmiyorsan ben sana bir ornek shard vereyim xxxxxx tanıkmı ben .
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbi zararı yok bence.
işler çirkinleşirse her zaman bırakılabilir.[hline]You want the Dark on the Lady of Pain? Get real! There ain't no dark, least, none that anyone alive or dead ever knew. Might as well make up your own, for the good it'd do you.
So what's the truth, then? Well, with most things in the Planes, the Truth is whatever you believe it to be. Simple as that.
Believe well, cutter.
Sosyal ağlarda paylaş

mm oyunlar ortamda bir adalet yoksa bana göre bi moka yaramaz. çok parası olan, çok real $ harcayan oyunda en iyi.
o kadar laf attığın planetside, eq ve diğer online oyunlar için ödediğim 12.5 $ ortamdaki adaletin bedelidir. item için ebayde para harcamam ama benim oynadığım oyunlarda böyle bir item yok zaten. çok ihtiyacım varsa gider ben de düşürürüm aynı item ı. kredi kartını kimse alamaz online oyundan merak etme.
en iyi olmak istemiyorum ama evet ilk 10 dayım.
mighty gibi düşünüyorum bu oyun hakkında.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN

[Bu mesaj malsahibi tarafından 05 November 2003 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir durum eğer çok para yatırmazsanız oyuna ne kadar işin eğlencesinde olsanızda bir sürü sıkılırsınız çünkü para verip sürekli kazanan ve sürekli gelişen oyuncuların yanında para vermeden oynayan oyuncuların aynı seviyeye ulaşmasına izin verselerdi (normalin üstünde kasarak bile) ozaman kimse para ödemezdi yada para ödeyenler ayrılmaya başlardı. Yani ben para ödemeden nereye gidebilceğinden emin değilim. Burdaki kimse aslında bilemez bence daha deneyimli bir oyuncuya(oyunun forumlarını inceleyebilirsiniz) danışmaktır o oyun dünyası içinde olup dönenleri daha iyi biliyordur. Buarada şunuda söyleyim oyun firmasını kötü bir amacı varsa bunu belli etmeden yapıcaktır yani baştan ''biz sahtekarız girin sizi soyucaz'' demezler tam tersine size kendilerini beğendirmeye çalışırlar. Ve sonunda sizi içinden çıkılmayacak bir duruma düşürebilirler. Tabi bu işin paranoya yanı. Kötü bir niyetleride olmayabilir bunu bilemem zaten bir lise3 olarak oynamayı düşünmüyorum. WOW gelince yazın hiç düşünmiycem bile ben razıyım para vermeye wowa :)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada ilginçtir siteye girdiğimde karşıma çıkan ilk banner

''Cheaters always win''di ilgin geldi bana heh[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ha buarada adamların kötü bir niyeti olmasa bile
Tıkla

ya yakında normal üyelikle plus üyelik arasındaki uçurum okadar açılacakki Normal UO ile 3D blackthorne's revenge gibi olcak (yani insanlar ejderlere binerken sen gri lamalara bineceksin:)) ve oyun forumlarında para ödeyen kullanıcıların sahip olduğu avantajları gördükçe baya için burkulabilir(burkulymayadabilir)

ama tabiki herkes bedava oynama mentalitesindeyse hayatta para yetiştiremezler ve serverlar paralı olur. olmaz demeyin ben bunu bir çok free serverda gördüm :)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 05 November 2003 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ARdeath bence yanlis yere bakıyorsun verdigin linkin oyunla alakası yok o stratics ve bahsedıkleri kendi hakkında oyunla ne alakası var anlamadım ve + uye dıye bırseyde yok oyunda varsa linkini goster HAYDA neden herkes bu oyuna karsı bu kadar yaw anlamadım yalan yanlıs bir seyler soyluyorlar senın ornek verdigin sayfa alakasıs orayı herkes bılır opyunlar hakkında yardımcı bilgi veren sayfa orası yani hemen hemen tum mmorpler orda vardır zaten .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 05 November 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
Tıkla

ya yakında normal üyelikle plus üyelik arasındaki uçurum okadar açılacakki Normal UO ile 3D blackthorne's revenge gibi olcak (yani insanlar ejderlere binerken sen gri lamalara bineceksin:)) ve oyun forumlarında para ödeyen kullanıcıların sahip olduğu avantajları gördükçe baya için burkulabilir(burkulymayadabilir)

ama tabiki herkes bedava oynama mentalitesindeyse hayatta para yetiştiremezler ve serverlar paralı olur. olmaz demeyin ben bunu bir çok free serverda gördüm :)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

SAYIN ARDETH OKUDUKLARINIZI ALAMIYORSANIZ LUTFEN BIZIMLE PAYLASMAYIN
hayatımda gordugum en buyuk palavra herhalde ruyanda gordun bunları HARbi anlamıyorum bu oyundan ne istiyorsunuz neden bu kadar yalan yanlıs karalıyorsunuz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OKUDUKLARINIZI CEVIRECEK BILGINIZ YOKSA PAYLASMAYIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sizi okuyanları yanlıs yonlendirmeyın
Sosyal ağlarda paylaş

Akira sinirlenme ben olaya gayet tarafsız yaklaşıyorum ve adamlarda kendileri söylemiş açıkça para kaybettiklerini. Tek dediğim eğer böyle giderse ya oyundaki güç dengeleri sarsılır yada paralı hale gelir. Adamların niyeti gerçekten çok iyi olsa bile sadece senin dediğini yolla okadar oyuncunu bağlandığı bir serverı kaldıramazlar. Basit bir gerçek bu yani bu pyun olduğu gibi kalmaz.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Okuduklarımı gayetde rahat çeviriyorum buarada :) Forumda avantajlar ve fazladan itemlarla başlar ama eğer kimse ilgi göstermezse gerçekten abartılar bedava ve paralı account arasındaki farkı.

Ama eğer bir tartışmayı kaldıramıycaksan bence hiç yazma daha iyi sinirlerini bozmaktan ;)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 05 November 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
Tıkla

BU bilginin linkini rica edebilirmiyim bende bir okuyayım bakalım nasılmıs neden vermiyorsun !
PLUS uyelik bilgisini okumak istiyorum bence sen stratics plus uyeliginden soz ediyorsun yani yanlıs algıladın okuduklarını orası oyunun deil straticsin sayfası onların plus uyelere ihtiyacları var ve diyorlarkı everqueste uo da flam daha detaylı bilgilere ulasacaklar plus uyeler sende yukarda ki gibi bunu tercume edıyorsun insallah bürokrat falam olmazsın !

[Bu mesaj Akira tarafından 05 November 2003 20:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...