Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savage! gene!

smerten

Öne çıkan mesajlar

bugun lan dan deneyelım dedı yukledık oyunu makınalara ben gırdım baglandım fakat dıger kımse baglanamadı server'a aynı cd-key ı kullanmaktan degıl mı? cozumu olan?

bır istek: bılıyorum warez olayları fln yasak ama ıstedıgım oyle bısey degıl tam olarak.. eger oylerse kıtleyınız lutfen!
ya elınde cd-key, cd-ken generator'u olan; nasıl bulabılecegımı bılen bırı varsa pm. atabılır mı?kotu bısey ıcın ıstmeyıorum... orjınal ıstmeıyorum.. yalnızca lan-dan oynayabılmek ıcın ıstıyorrum yardım edebılecek olan??
(zaman kısıtlı oyunla alakalı fıkırlerı yazarım sonra)[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Patch ile çözebilirsiniz :)

Son versiyon patchini arayıp, bulabildim sonunda. Elimdeki patch ile hem patch'li serverlara cd-key'siz girilebiliyor, hemde server açılabiliyor..

Çözümleri icq'dan ilgilenenlere anlatabilirim (legalliği bozmayalım burda :P icq : 89646101)

Ayrıca hemen oyun oynayasım var. İlgilenenleri gene aynı numaradan beklemeye alıyorum! :P[hline]Life is just a dream.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Demosu ile baya yabancı serverlarda oynadım fakat Avaturk'un demo serverına gelen kimse yok . Sanmıyorumki Full açsa gelen olucak ...[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...